Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

cross fit razvaljuje kakav je sport. sat vremena, bazične vežbe, bodyweight i tegovi, ne verujem da se neko može naterati da potroši toliku količinu energije na individualnom treningu koliko u grupi. salo otpada, nivo energije u toku dana osetno jači. u životnoj sam formi (bolje nego kada sam trčao 15km, hiit i išao u teretanu pre 3 godine), a i dalje sam slabijoj trećini grupe.

ovde kod mene je ekipa dosta šarolika, od računovođa i revizora, bradath hipstera, riba koje mogu da našibaju većinu tipova, do ragbista i polu-autističnih likova koji su i najveće životinje tamo.

Edited by Ravanelli
Link to comment

kad to pise cova koji ima panican strah od dedlifta, mora da je istina.

i kazes, nivo energije u toku dana osetno jaci? dojaja!

Link to comment

cross fit razvaljuje kakav je sport. sat vremena, bazične vežbe, bodyweight i tegovi, ne verujem da se neko može naterati da potroši toliku količinu energije na individualnom treningu koliko u grupi. salo otpada, nivo energije u toku dana osetno jači. u životnoj sam formi (bolje nego kada sam trčao 15km, hiit i išao u teretanu pre 3 godine), a i dalje sam slabijoj trećini grupe.

ovde kod mene je ekipa dosta šarolika, od računovođa i revizora, bradath hipstera, riba koje mogu da našibaju većinu tipova, do ragbista i polu-autističnih likova koji su i najveće životinje tamo.

 

moje iskustvo takodje, u vezi sa grupnim treninzima. Dobar trener ce uvek da drzi tempo bolje nego sto bi sama. Meni je velika stvar i to sto idem na raznovrsne treninge, potpuno sam preporodjena posle dugogodisnje kolotecine u teretani. Raznovrsnost mi pomaze i da stavim telo u razlicite vrste izazova i da nikad ne postane monotono, tako da uvek jedva cekam sledeci trening. Preporucila bih svakom ko ima mogucnost da ide u fitnes klub gde moze da dobije raznovrsne grupne treninge bez dodatnog placanja da to iskoristi.

Link to comment

uspevam vezati par zgibova, ali pojedinacnih. sa neutralnim gripom i prsti-k-sebi gripom. one najteze ne.

nadam se da cu ih uskoro povezati u niz 

Link to comment

cross fit razvaljuje kakav je sport. 

 

Cross fit je zlo, gore od svake teretane. Imam dva drugara koji su postali zavisnici. Istina, nikad nisu bili u boljoj formi, ali zato svima okolo dosadjuju sireci jevandjelje, pricajuci o brutalnim setovima i nikad boljim vezbama, sa sve sjebanim kolenima, ledjima, kozom koja se guli sa ruku i anegdotama kako ih je zamalo u glavu pogodilo zvono koje nekome u grupi ispalo iz ruke. 

Link to comment

cross fit razvaljuje kakav je sport. sat vremena, bazične vežbe, bodyweight i tegovi, ne verujem da se neko može naterati da potroši toliku količinu energije na individualnom treningu koliko u grupi. salo otpada, nivo energije u toku dana osetno jači. u životnoj sam formi (bolje nego kada sam trčao 15km, hiit i išao u teretanu pre 3 godine), a i dalje sam slabijoj trećini grupe.

ovde kod mene je ekipa dosta šarolika, od računovođa i revizora, bradath hipstera, riba koje mogu da našibaju većinu tipova, do ragbista i polu-autističnih likova koji su i najveće životinje tamo.

 

hej, ti si iz ns jel? daj adresu ili sajt za to gde ides.

Link to comment

ili da pitam ovako: u novom sadu neko mesto gde se rade grupni kondicioni treninzi; znaci moze cross fit, circuit, boot camp, body pump sve jedno. preporuke?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...