Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ja otišao na trening crossfita. deluje ok. imam još 2 probno, pa ću da vidim da li da batalim teretanu.

 

i ja trazim alternativu teretani

presla 6 meseci, dosadilo a i guzva nesnosna pocela

srecom stize prolece pa izbora koliko hoces, za moje zahteve

Link to comment

i ja trazim alternativu teretani

presla 6 meseci, dosadilo a i guzva nesnosna pocela

srecom stize prolece pa izbora koliko hoces, za moje zahteve

sada nešto razmišljam, meni ovde malo smeta taj standardni problem grupnih varijanti - priča sa drugim ljudima. u teretani imam slušalice i podcaste i mogu vežbati bez instrukcija. isto je i za trčanje.

na crossfitu ima ponekad pauza u vežbama i uvek zavisiš od instruktora, tako da ti ne gine da svašta slušaš. mada moram priznati da su ovde ok ljudi. između dva kluba koja sam našao izabrao sam onaj koji nema bg sindikat zastavu i pušta krs onea.

Link to comment

ni ja ne tolerisem razgovor ali ni guzvu koju pravi dominantna grupa tromih antisportistkinja koja je tu samo da smrsa par desetina kg do leta

 

cak mi ni muzika ('idemo na mars') ne smeta, ne registrujem je, ali velika vecina zena koje moram da gledam da

 

nisam kultur rasista po pitanju muzike al jesam po pitanju sportsko-fizicke kulture (mislim da imas iole iste ne bi ni dogurala do 100kg)

 

sad sam jos dodatno besna jer sam otisla u dzim, istrcala malo i onda cekala na lat 15 min, zatim odustala i vratila se kuci

Link to comment

bilderi i bilderke, na vma se tokom sledecih 7 dana meri procenat masti, misicne mase i vode, besplatno

 

mozda i odem jer cu biti u blizini, sad imam masti najmanje ikada, cak mi je i bmi presao ispod granice uhranjenosti (mada to i nema veze, al bas me zanima)

kako mere, kojom metodom? nije da mogu da skoknem do VMA :D, cisto me zanima.

postoji sansa da u skorije vreme ponovo uradim ono bodpod merenje body fat % (trener nesto sredjuje da uradim za 1/3 cene, posto zna lika koji sada to drzi, a puna cena mi trenutno nedostizna). bice zanimljivo uporediti sa onim od pre tri godine. 

inace, i ja sam trenutno fitter than ever, zahvaljujuci gymu i trcanju.

Link to comment

kako mere, kojom metodom? nije da mogu da skoknem do VMA :D, cisto me zanima.

postoji sansa da u skorije vreme ponovo uradim ono bodpod merenje body fat % (trener nesto sredjuje da uradim za 1/3 cene, posto zna lika koji sada to drzi, a puna cena mi trenutno nedostizna). bice zanimljivo uporediti sa onim od pre tri godine. 

inace, i ja sam trenutno fitter than ever, zahvaljujuci gymu i trcanju.

 

neka in body 720 vaga. jel to njesra metod, a?

 

inace sam nasla nacin da nastavim sa vezbanjem, ali kuci

 

guglala i guglala, ovo je super povoljno, napravim kombinacije, imam za iskorake, razne cucnjeve, letenje i dizanje k bradi za ramena, imam i bajceps, trajceps. plus radim sklekove, vezbe s mojom tezinom, supermen, plankove i sl i ciao gym nisam te ni volo

Link to comment

neka in body 720 vaga. jel to njesra metod, a?

 

inace sam nasla nacin da nastavim sa vezbanjem, ali kuci

 

guglala i guglala, ovo je super povoljno, napravim kombinacije, imam za iskorake, razne cucnjeve, letenje i dizanje k bradi za ramena, imam i bajceps, trajceps. plus radim sklekove, vezbe s mojom tezinom, supermen, plankove i sl i ciao gym nisam te ni volo

ovo neka stanparska greska, najveci teg je od pet kila :fantom:

Link to comment

ovo neka stanparska greska, najveci teg je od pet kila :fantom:

 

pa valjda moze 8x5kg, po 4 ta tega na svaku stranu (pise da je sipka za do 90kg), meni za cucnjeve to ok, radim sa 32 kg ito po 6 u seriji, krenem s manjom tezinom veci broj ponavljanja pa zavrsim s ovom sa po 6 reps

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...