Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa do leta možeš lagano da skineš 10 kila, 2 kg mesečno je laganica. Čak i bilderi opsednuti time da očuvaju mišiće tokom mršavljenja mršave bržim tempom.

Link to comment

miloglede, resila da ubacim 'pehar' cucnjeve

kako da iskombinujem sa cucnjevima gde je tezina na ramenima iza vrata?

 

a)oba tipa za jedan trening, b) jedan trening jedne, drugi druge  3)jedan mesec jedni, drugi mesec drugi, ili 4) ? predlog?

nisam milogled ali ili samo pehar il pod jedan
Link to comment

Koja je fora sa pehar čučnjem tj. zašto ga raditi? Zar se ne smanji tako težina sa kojom se radi čučanj i tako slabije treniraju noge? Nisam nikad probao ali deluje kao da je mnogo teže tržati teg tako nego na ramenima.

Link to comment

meni to i jeste fora. jako ide na donja ledja, pa i na ramena i ruke i grudi.

 

manja jeste tezina, ali idem mnogo dublje nego kod obicnog cucnja, pa mislim da je prilicno svrsishodno.

Link to comment

Koja je fora sa pehar čučnjem tj. zašto ga raditi? Zar se ne smanji tako težina sa kojom se radi čučanj i tako slabije treniraju noge? Nisam nikad probao ali deluje kao da je mnogo teže tržati teg tako nego na ramenima.

tako meni objasnili ljudi, a meni je baš super jer se ne treniraju preterano noge nego samo malo, a treniraju se i leđa i ruke i sve

 

inače taj drugi čučanj nisam nikad probala, a onaj silly walk mi nije prijao jer sam osećala da mi jako i intenzivno rade samo noge

Link to comment

meni klasičan čučanj baš prija, volim da iskidam kvadriceps, a i trbušnjaci reaguju odlično, nekako ceo očvrsnem. probaću i ovu pehar varijantu ali se klasičnog čučnja ne odričem, to mi je omiljena vežba.

 

Silly walk je farmers walk ili nešto drugo? Farmers walk je valjda za podlakticu. Fali mi vežbi za noge, dajte neku ideju. Radim samo čučanj i rumunski DL. Imam samo slobodne tegove na raspolaganju, nikakve mašine.

Link to comment

a i trbušnjaci reaguju odlično, nekako ceo očvrsnem.

e pa to bidne i s ovim :)

 

a "silly walk" je neki "lounge", walking lounge valjda, kad treba da hodaš naokolo sa ispresavijanim nogama

Link to comment

Ja sam se zezao s tim silly walk. Inače, u međuvremenu sam uvideo prostu istinu da walking lunge uopšte ne mora da se radi kao "walk" (tj. ne mora da se šeta preko sale za vežbanje kao imbecil), može da se radi u mestu sa prostom izmenom stava. Doh! 

Link to comment

meni klasičan čučanj baš prija, volim da iskidam kvadriceps, a i trbušnjaci reaguju odlično, nekako ceo očvrsnem. probaću i ovu pehar varijantu ali se klasičnog čučnja ne odričem, to mi je omiljena vežba.

 

Silly walk je farmers walk ili nešto drugo? Farmers walk je valjda za podlakticu. Fali mi vežbi za noge, dajte neku ideju. Radim samo čučanj i rumunski DL. Imam samo slobodne tegove na raspolaganju, nikakve mašine.

pa radi cucanj, pehar cucanj, cucanj iskorak i puna kapa

Link to comment

miloglede, resila da ubacim 'pehar' cucnjeve

kako da iskombinujem sa cucnjevima gde je tezina na ramenima iza vrata?

 

a)oba tipa za jedan trening, b) jedan trening jedne, drugi druge  3)jedan mesec jedni, drugi mesec drugi, ili 4) ? predlog?

 

Ja bih pod 3)

Link to comment

hvala za predloge, sto se mene tice diskusija je zavrsena jer sudeci prema napisanom (da pehar cucanj nema neku dodatnu vrednost u odnosu na klasican cucanj u smislu izoluje/aktivira neki poseban misic nogu il sl) necu ni da ga ubacim u program. benefit koji donosi - vezbanje ruku,ramena mi nista ne znaci jer to radim ful i intenzivno posebnim vezbama..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...