Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

kako misliš "užim rasponom"?

lakše ti je sa raširenijim rukama nego ako su manje više odmah ispod tebe?

 

meni obratno :mellow:

da, neuporedivo

eto vidis..

Link to comment

svašta

 

pa šta onda uopšte radiš?

 

 

 

btw ja te tvoje "široke" uopšte ni ne radim jerbo me nerviruckaju :D

 

a "uski" su super (inače najviše što mogu da uradim je 22-3, ajmo sad svi opaki vežbači da se sjate i kažu kako je to kita i kako oni rade 100-200, preživeću)

Edited by Hjortron
Link to comment

pa šta onda uopšte radiš?

Radis ih iz istih razloga kao i obicne - da bi vezbao. Ako nemas snage za obicne, radis ove na kolenima, ili kose gde su ti ruke oslonjene na povrsinu koja je iznad nivoa poda.

Link to comment

Radis ih iz istih razloga kao i obicne - da bi vezbao. Ako nemas snage za obicne, radis ove na kolenima, ili kose gde su ti ruke oslonjene na povrsinu koja je iznad nivoa poda.

ma jasno je da bi vežbao :) nego mi bar na prvi pogled nije jasno šta tačno radiš ako si oslonjen kolenima o pod

 

kosa površina je npr već jasna (isto što i ovako ali je lakše)

Link to comment

ma jasno je da bi vežbao :) nego mi bar na prvi pogled nije jasno šta tačno radiš ako si oslonjen kolenima o pod

 

kosa površina je npr već jasna (isto što i ovako ali je lakše)

 

pa isto - radi gornji deo tela i ruke, samo dizes manju tezinu..kao i kad radis ukoseni sklek, mmanje je opterecenje na ruke/ramena/grudi/stavec. valjda je to poenta

ko je mr sklek?

Link to comment

ma jasno je da bi vežbao :) nego mi bar na prvi pogled nije jasno šta tačno radiš ako si oslonjen kolenima o pod

 

kosa površina je npr već jasna (isto što i ovako ali je lakše)

Skracujes polugu. Ako ti je teziste negde oko dupeta, kod obicnih skelkova podizes nesto preko pola svoje tezine, na kolenima recimo trecinu. Nekada su se to zvali "zenski sklekovi". 

Link to comment

Skracujes polugu. Ako ti je teziste negde oko dupeta, kod obicnih skelkova podizes nesto preko pola svoje tezine, na kolenima recimo trecinu. Nekada su se to zvali "zenski sklekovi". 

pre ce biti 65-70 posto mase, zavisi od gradje, naravno.

ovo se lako da staticki izracunati a jos lakse je osloniti se rukama na vagu i videti sta kaze.

 

sklekerima se puno dobije na dubini pokreta i mogu se raditi mnogo siri i mnogo uzi sklekovi nego inace.

jebemliga kako se zovu tacno na engleskom, ali push up bars daje bas dosta rezultata na guglu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...