Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pa super su ti tegovi i to , budesh velik, al chemu to sluzi kad ne mozes svoju tezinu da podignes?jel treba da vas pitam jel mozete uz konopac? bez nogu naravno :Pshto se tiche bodivejt vezbi isto je kao i sa tegovima..peglash samo i cifra se povecava.ja sam zgibove (shiroke) radio dok nisam nagurao 22 u seriji i onda mi dosadilo.radi seriju zgibova pre ruchka kao ona fensi ekipa legionara sa eksplorera.

Link to comment

koliko znam, zgibove nema sanse da dignes skoro na neki podnosljiviji nivo. ja sam za godinu dana sa 3 dosao do 10. mozda ako 'nisam ja' ima neki koristan savet obzirom da je sampion topika sa 20+ komadapokusaj mozda da ih radis na pocetku treninga i gledaj da ti neko na sledecih par komada drzi noge dok radis samo negativne serije. ako ne, polozi stolicu ispod i posle tih koliko mozes uradi nekoliko negativnih serijaedit: ulete 'nisam ja' dok sam pisao post i svadjao se preko sms-a

Edited by Hustler
Link to comment

 Iskreno, ja ne znam skoro nikoga ko radi 20+ pravilnih sirokih zgibova a da je pritom krupnije ili bar normalne gradje. Oni koji tvrde da mogu (kao npr. moj drug Steva sirovina) rade ili sa zescim cimanjem ili se ne podizu do brade nego rade neka poluponavljanja. Retki koje znam da mogu 20+ komada imaju nesto tipa 175cm i 60-ak kila. Ja do pre 3-4 godine nisam mogao nijedan jer nisam pre toga ni pokusavao, a onda sam krenuo tako sto mi je drug pridrzavao noge. Posale par meseci 5-6 komada solo a kasnije i do skoro 15. Sad sam kilaviji nego ikad i vrlo rado bi' uzeo neki doping, ali nemam muda.

Link to comment

Mora bolji stomak, jebiga. Ja tezim ovako necemu:a6.jpgTo ili Rasti Dzojner. Inace, imam jednog druga od 190 i par cm i ~120 kila (uglavnom misica, sa malo masti) koji radi isto mnogo zgibova ali je na hemiji, a to ne racunam jer je u pitanju totalno drugi svet u odnosu na nas napacene naturalce.

Link to comment

Postoji Amrstrongov trening koji sluzi za povecanje max broja zgibova. Licno nisam probao, ali kazu da je program dobar. Ako vas zanima, mogu da kopiram tekst, ali ne bi trebalo da bude problem naci preko googla. Inace, tu vrstu treninga cesto rade oni koji se spremaju za Vojnu gimnaziju, ili akademiju i tako ta mesta gde se zahteva solidan broj zgibova.Inace, ovaj Hustlerov je bolje gradjen od tog baje sa korice.

Link to comment

Pa dobro, ne kazem da je lako uraditi 20+ bilo kakvih ali stvarno ne znam nikoga da radi od prvog do 20 i nekog pravilno. Mnogo je to, ljudi, zgibovi su teski do jaja.A ovaj haslerov je (osim savrsene ishrane i suplemenata) na zescoj hemiji i naravno da ne moze tako izgledati tokom cele godine. Kazem, to je totalno drugi svet i takvo telo je nerealan cilj za 99.9% ljudi.

Link to comment

brate, tog lika sereja nemam drugo objasnjenje. ili to, ili me laze. na kreatinu je konstantno 2 god. i takav je tokom svakog dana godine, nepazeci na sihranu.... nemam objasnjenje. polila ga genetika?

Edited by Hustler
Link to comment

 Ma idi u kurac, mislio sam na ovog strendzera na kojeg masturbiras a ne na tvog ortaka :lol: Ortak ti je isto dobar ali takvih ima dosta, moze to i bez hemije. Onaj strani baja je vec nesto drugo.Inace, i ovaj moj ortak uzima "samo kreatin" i pomocu njega izbacuje 200x4 na benchu:

 

A ovaj se takmici u juniorskoj konkurenciji ('87 je godiste) od pre mozda godinu i malo jace.  Pre toga je izgledao sasvim normalno ali naravno da ne uzima hemiju nego je prirodno takav  :Hail:

 

 Inace, ni jedan od ovih bildera ne izgleda ni blizu onako kako bih ja hteo (atletski, sa bolesnom definicijom, ~93kg na moja 193cm) pa im i ne zavidim, ali ne kontam zasto je toliki problem reci "vezbam kao ludak, jedem kao stoka i uzimam hemiju pa sam se uradio kombinacijom tih faktora", a ne furati pricu kako je to sve zbog kreatina, surutke u prahu i genetike/prirode. Mrmot, cokoladica, folija. 

Link to comment

I ja sam mislio na ortaka, a ne na onog manekena. Pored svega toga sto si naveo ishrana, suplementacija, hemija lik ima i odlicnu genetiku. Pretpostavljam i da izlazi na takmicenja, noge su mu brutalne. Nije od onih manekena sto imaju grudi i plocice i to je sve.Sto se tice tog ortaka, njemu i nije neki problem da odrzava tu formu, stavise verovatno i da napreduje i da mu je forma bolja. Inace, mozda i preteruje sa tim kreatinom koji uzima 2 godine bez prestanka, jos nisam cuo da neko uzima kreatin duze od 2-3 meseca, a i ne preporucuje se. Uostalom, kreatin je pojeftinio i sada je medju jeftinijim suplementima. Za 1k moze 2 meseca da se koristi.

Link to comment

@nisam ja, hustler, casperFala, dobri ljudi.Evo ga taj Armstrongov program:http://www.4mcd.usmc.mil/AOP/OSOHyattsville/Armstrong%20Pullup%20Program.htmNe znam, ali meni ovo smrdi na "massive overtraining". Zgibovi 5 dana nedeljno, pri cemu je svakog dana bar jedna serija do apsolutnog otkaza. Bojim se da bih se raspao nakon prve nedelje.Jebem li ga, radicu ih 2-3 puta nedeljno po 5 serija i truditi se da povecavam cifre, odrzavajuci isti broj ponavljanja u svakoj seriji. Valjda cu i tako postepeno napredovati. Da se vratim na svoj davnasnji rekord od komada 13 i puna kapa.

Link to comment

Pa, probaj barem prvu nedelju. Videces kako ces je podneti. Ako ti se bude cinilo da si se pretrenirao, uvek mozes da prestanes da radis, a jedna nedelja nece napraviti neke posledice. To je dosta popularan trening za zgibove, tako da ne verujem da ces se pretrenirati njim, jer bi se dosta ljudi zalilo, a ovako je najpoztaniji program.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...