Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

nesto sam experimentisala i mislim da sam nasla odgovarajucu visinu klupe/safety bars (ako zanemarimo moju vecitu konfuziju oko toga gde zene treba da dodirnu grudi sipkom - mislim da su mi laktovi dovoljno nisko pri ovom set up-u). meni se ne desava da ne mogu da poguram sipku iz donjeg polozaja, vec uvek zabagujem negde na polovini, pa mi je zato bitno da sam u mogucnosti da tu tezinu 'ispustim' bez da me bas tresne u grudi.

Link to comment
(bar ne u serijama. i dalje su to pateticne tezine, pa necu da kazem koje su :( ).
reci, slobodno. aion je oslobodio zene kompleksa na bencu kad je reko da je za kosarkasice 1RM 35 kila. ja, sto kosarkasicama majka mogu da budem, danas sam radila serije od 8 sa 32,5.
Link to comment
reci, slobodno. aion je oslobodio zene kompleksa na bencu kad je reko da je za kosarkasice 1RM 35 kila. ja, sto kosarkasicama majka mogu da budem, danas sam radila serije od 8 sa 32,5.
Jesam li to rekao? Mislim da im je neka norma serija 8 ili 10 ponavljanja sa 30kg, sto mu dodje 1RM sigurno preko 40kg. U svakom slucaju ti tu njihovu normu ispunjavas.
Link to comment
@darling: 31kg, serije od 5. ako smem da pitam, gde ti spustas sipku, gde ti sipka dodirne grudi, u kojoj liniji?
u linij bradavica?! :Dpazi kad ne znam. evo pokusavam da rekonstruisem nasuvo, na kaucu u dnevnoj sobi, i sta god da ti kazem, slagala bih te... pitacu sutra trenera u teretani.31 kilo je strava. nema razloga da budes skromna :)mnogo od vise benca sa spikom me pali benc sa tegovima. taj trenutak kad lezem na klupu s tegovima od 16 kila i kad uspem da ih izguram uvis, umesto da mi zavrse na glavi, bozanstven je. naucila sam da ga cenim kad sam umalo okoncala sredovecni zivot kad sam prvi put radila s 14. Edited by darling
Link to comment
u linij bradavica?! :Dpazi kad ne znam. evo pokusavam da rekonstruisem nasuvo, na kaucu u dnevnoj sobi, i sta god da ti kazem, slagala bih te... pitacu sutra trenera u teretani.
...sto samo potvrdjuje moju sumnju da push up bra = bolji bench...:D
Link to comment
  • 3 weeks later...

Sinoc sam se merio posle jedno pola godine, dogurao opet do 95 kila. Snaga manje vise stoji, bar na ovim osnovnim vezbama, samo sto sam dobio one kugle na ramenima i prilicno poboljsao triceps (sto i nije tesko jer ga nisam ni imao), a i ostali misici su nekako masivniji sad... ali je procenat masnoce nikad veci :( Jos jedno mesec-dva cu da furam ovaj fazon jedenja svega a onda cu svaki dan samo pirinac, krompir, skusu, oslic, piletinu, jaja i pred spavanje sireve sa malo masti + whey protein posle treninga. Jes da ce da mi se smuci brzo ali u kombinaciji sa trcanjem i preskakanje vijace cu valjda opet biti nindza kao nekad.Inace, uzimam sad ovaj The Nutrition all-in-1 protein i imam zescih problema sa probavom otkako ga koristim, te savetujem da izbegavate isti. A mozda je i do mene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...