Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Sranje. Ja se odao kocki i puko brdo para, mogao sam pojesti svasta za te pare i biti jak ko brat Miralem a ovako sam psihofinansijski slomljen. Mozes da ides u teretanu i vezbas lagano, bolje ne prekidaj skroz.

Link to comment

moram, video mi jedan u solji da mi sledi postoperativni tok: mesec dana nista, drugog meseca mogu na bazen. nehajno je dodao i da mi je vena vrisnula od tereta i da cu posle moci u teretanu, al da ne dizem 200 kila. "a 60?" "a, pa 60 je mnogo za vasu konstituciju..." jee, taman sam se naprzila, ojacala, iam proboj u zgibovima, i sad - djoka. za dva meseca cu sve morati ispocetka :(srecom, znam i za mnogo tuznije sudbine... :fantom:(ne mislim ovde na tonija adamsa, nego inace u zivotu)

Link to comment

ukapirala sam da su rumunski i stiff-legged deadlift sa manjim tezinama odlicni za odrzavanje (a i unapredjivanje) deadlift forme, kad bas i nisam u mogucnosti da radim pravi deadlift. ovaj stiff-legged toliko pogadja hamstring da je cudo jedno - jedina vezba od koje sada mogu da dobijem neku blagu upalu hamstrings nakon treninga. inace ja kad se ne osecam bas najbolje pravi deadlift, sa uobicajnim tezinama, hoce da me ubije. ali zato npr. rumunski 3x5@60kg + stiff-legged 3x8@40kg mi ne pravi nikakve probleme.

Link to comment

Ja se vracam polako u formu kad je mrtvo dizanje u pitanju, radio serije sa 150 kila nedavno, ali zgibovi i bendzo me jebu i dalje. I nemamo vise stalak za cucanj u teretani nego ubacili neku spravu koja mi je sranje, natrpam 220 kila tegova i ne radi me ni blizu kao cucanj sa sipkom kad stavim bar 120. Uzas.

Link to comment

dakle, prvi period od kako sam se vratila iz Srbije da sam se kako tako ustalila s treninzima (cak i muceni bench kao napreduje) i sta ce da se desi - moj dragi, koji mi je ujedno i spotter za nas kucni gym, ide za dve nedelje na drugu stranu sveta na mesec dana :isuse: . i sta sad ja da radim s benchom? od kako smo se preselili niko od drugova s faksa sa kojima sam isla u gym ne zivi u dovoljnoj blizini da bi dolazili 3put nedeljno do mene.

Link to comment

smanji tezinu, nek ti to budu 2 diloud tjedna :)ja ne umem da radim sa spoterom. kad moj trener stane iza mene na bencu, sputam svoju snagu jer sam u fazonu da ce on da radi umesto mene. isto to radim i u cucnju. mislim, radila sam par puta, a onda sam shvatila sta je problem i zamolila ga da me ostavi na miru. i da vidis kako dizem teret kad se borim za goli zivot :Djuce tri zgiba :fantom:

Edited by darling
Link to comment
dakle, prvi period od kako sam se vratila iz Srbije da sam se kako tako ustalila s treninzima (cak i muceni bench kao napreduje) i sta ce da se desi - moj dragi, koji mi je ujedno i spotter za nas kucni gym, ide za dve nedelje na drugu stranu sveta na mesec dana :isuse: . i sta sad ja da radim s benchom? od kako smo se preselili niko od drugova s faksa sa kojima sam isla u gym ne zivi u dovoljnoj blizini da bi dolazili 3put nedeljno do mene.
Sta ti je problem, skidanje i vracanje tega na nosace ili strah da se ne "zaglavis" u poslednjem dizanju. Ako je ovo drugo, u kucnim uslovima mozes da probas da improvizujes i napravis one nosace na koje mozes da ostavis tegove, ako ne mozes da ih dignes sa grudu. Za tezine koje dizes mislim da su ti dovoljne dve stolice sa nekoliko naslaganih knjiga (da podesis visinu) koje stavis sa strane klupe.
Link to comment
Sta ti je problem, skidanje i vracanje tega na nosace ili strah da se ne "zaglavis" u poslednjem dizanju. Ako je ovo drugo, u kucnim uslovima mozes da probas da improvizujes i napravis one nosace na koje mozes da ostavis tegove, ako ne mozes da ih dignes sa grudu. Za tezine koje dizes mislim da su ti dovoljne dve stolice sa nekoliko naslaganih knjiga (da podesis visinu) koje stavis sa strane klupe.
poslednje dizanje u poslednjoj seriji, ne svaki put ali otprilike jednom u tri treninga mi zatreba spotter. narocito sto sad idem ka tezinama koje nisam dizala ranije (bar ne u serijama. i dalje su to pateticne tezine, pa necu da kazem koje su :( ).skidanje i vracanje su OK.ustvari, sad si mi dao ideju - ja imam ove safety bars sa strane, za squat, ali ih skinemo za bench jer su previsoko. ako kupim jos nekoliko (jos dosta :D ) onih gym floor podmetaca, mogla bih da dignem klupu tako da mi te safety bars taman budu u visini grudi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...