Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

meni su rekli da ga pijem ko izvor brzih proteina. negde pise da je svejedno kad se pije, a negde da samo posle treninga. ja, inace, slabo unosim proteina. pa se pitam da l bi misici rasli da ga pijem i danima kad ne idem u dzim.inace, mene uvek mozes slobodno da zezas. nit razumem, nit sam zlopamtilo. :D

Link to comment

Ja kad imam para za protein, ne pijem ga danima kad ne vedzbam nego stedim, samo i iskljucivo posle treninga. Ostalim danima malo pojacas hranu i to je to.Ako si burzuj kao Toni i Miralem, mozes i svaki dan opusteno.

Edited by Zli Gli
Link to comment
a mozda si jednostavno biatch :(
ja?? JA??!! :fur:ja sam ti kao s one reklame "uzmi snikers" :lolol:darling, ako zelis da povecas udeo proteina u ishrani nista ti nece skoditi da ga pijes i danima kad ne vezbas (sem sto unosis vise kalorija. ja sam tako pila jedno vreme, sad me mrzi da ga muckam svakog dana).
Link to comment

ma isao sam na ocni pregled buduci da mi je prilicno velika dioptrija na levom oku, a to je sve posledica, da kazem. stanja koje sam imao pre nekoliko godina.onda mi je zena gledala tim nekim cudom mreznjacu, i to mi je rekla. da nikako ne smem da se bavim kontaktnim sportovima ili bilo cime sto moze da rezultira udarom u oko, ili dizanjem tezina, posto je mreznjaca bas prilicno istanjena, pa zbog krvnog pritiska lako mogu popucati kapilari.u sustini nemam nekakve specijalne simptome sem loseg vida.

Link to comment

pa nema tu sredjivanja, samo vise nece ici u teretanu. :( uvek ima bazen. @ vi gore fala sto ste mi rekli za proteine. ja nikako ne mogu da dobacim, al nikako ni do 100 g proteina dnevno, a 2 gr za kilo tezine mogu samo da sanjam. aj sta ima veze, ostacu zenstvena..

Link to comment

ma jok, novo oko eventualno :Delem, sto pitas, jesi nesto kod sebe primetio?ovo se jebiga ne vidi sem na pregledu, tako da, sigurno nije to :)bazen bljaks samo mi jos gljivice na supersavrsenom stopalu hvale.

Edited by ToniAdams
Link to comment
ma jok, novo oko eventualno :Delem, sto pitas, jesi nesto kod sebe primetio?ovo se jebiga ne vidi sem na pregledu, tako da, sigurno nije to :)bazen bljaks samo mi jos gljivice na supersavrsenom stopalu hvale.
Ma primetio sam nesto cudno sa okomDesava mi se da kao cakli i magli.. Ponekad se desi i da zabeli (samo po jedno oko.. nikad oba) i to potraje neko vreme i onda se vrati u normaluPoslednji put mi se desilo pre par dana, levim okom nisam mogao da izostrim sliku nekih minut-dva.. i prestalo je kada sam uzeo malo secera i vode.. ili prestane kada pojedem cokoladu.(ne desava mi se tako cesto.. ali se desi)Za sada sam to vezivao sa promenom nivoa secera u krvi, jer mi se desava da bas dugo dugo ne pojedem nista slatkoI onda videh da si se ti pozalio, pa rekoh da priupitam sta se kod tebe desava Edited by Have_Fun
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...