Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Uplatio pre dve nedelje godisnju clanarinu a do danas bio citava 3 i po puta. Ovih pola je zapocet trening bicepasa u subotu i prekinut posle 10 minuta jer sam skontao da me mrzi. Imam pun frizider raznih konzervi, imam mesa, ostao mi skoro ceo kreatin monohidrat i jedno kilu proteina, a imam i para da pojacam sve to, ali za sad ne ide. Miraleme, koja hemija je dobra? Hocu i ja da vazdizem na bendzou 100x12 :)

Link to comment

hehe, pa ja sam od "hemije" koristio jedino proteine, jedno 3 meseca, dok nisam skontao da cu tako malo teze da smrsam. ne da mi je bas uspelo posle toga, stigo sam na 116 sad :fantom: ali idem zaista redovno, mislim da nisam propustio nedelju u poslednje 3 godine. mozda bi mogao da probas ona pre workout sranja, tipa nano vapor, rush i hot blood. ako nista drugo dace ti valjda dovoljno energije da se dovuces do teretane.

Link to comment

A ona pesma od ogavnog Darkvud daba ne vazi? Ne, a? :(Resio sam da se tovim do februara a onda krece dijeta, plan je da na leto imam kvalitetnih 93-94kg, kao nekad. Bice to dobro, samo kad se zaletim.

Link to comment
stigle te godine, druskane :(zivot prestaje u trijestoj.
jos koju godinu pa ce i da umre. nije mi jasno sto se uopste cima po teretanama, umesto da ovo malo sto mu je ostalo provede u miru.
Link to comment

u teretani posle dve nedelje pauze. gubitak kondicije minimalan, ako uopste. jupi. mozda je s ovim jupijem trebalo da sacekam 24 sata pre nego sto me savata kolosalna upala malih miseva?! videcu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja i dalje ne mogu preko 80 u seriji, mada je to sad nebitno jer sam pre neko vece valjda nezgodno spavao i sjebalo mi se rame. Dobio da pijem neki movalis u narednih 7 dana pa da kao vidimo da li ce biti bolje. Deco, uzimajte hemiju jer se tako necete povredjivati kao mi natural vezbaci nego cete vazdizati 9x105 na bendzu i biti nindze ratnici.

Link to comment
Ja i dalje ne mogu preko 80 u seriji, mada je to sad nebitno jer sam pre neko vece valjda nezgodno spavao i sjebalo mi se rame. Dobio da pijem neki movalis u narednih 7 dana pa da kao vidimo da li ce biti bolje. Deco, uzimajte hemiju jer se tako necete povredjivati kao mi natural vezbaci nego cete vazdizati 9x105 na bendzu i biti nindze ratnici.
so long, superman!:cry:
Link to comment
Ja i dalje ne mogu preko 80 u seriji, mada je to sad nebitno jer sam pre neko vece valjda nezgodno spavao i sjebalo mi se rame. Dobio da pijem neki movalis u narednih 7 dana pa da kao vidimo da li ce biti bolje. Deco, uzimajte hemiju jer se tako necete povredjivati kao mi natural vezbaci nego cete vazdizati 9x105 na bendzu i biti nindze ratnici.
heh, pa i mene boli rame vec mjesec dana, al opet guram nekako i cekam da prodje. ako se dobro zagrejem ne osecam pri vezbanju. a sa hemijom bi dizo serije sa 150kg i svi bolidi iz teretane bi mi se divili. sto i ne bi bilo tako lose, jednom i meni neko u zivotu da se divi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...