Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Nisam uvredjen, niti mi je cilj da to iko misli, nego su me smorili brojni retardi.Jel sad mogu nesmetano da nastavim sa podjebavanjem na PM?
ne. pisi javno, da vidi narod kakav si covek!
Link to comment

Drugar izbacio na FB pa cisto da podelim bzvzhttp://www.youtube.com/watch?v=Q0Kd-bPJmN8&feature=share :wacko:Sta bre jede ovaj decko?Za dorucak 17 jaja, 20kg junetine, 3 pileta i malu bebu zebru?

Link to comment

Upravo se vratih sa treninga gde sam prvi put povredio nešto. Nadam se da je samo manje iščašenje i ništa drugo, al' ipak da pitam. Rame mi je otišlo unazad na klasičnom dizanju šipke (sa tegovima) uvis i nešto je malkice kvrcnulo. Teg sam odmah pustio i pao je na zemlju, mislim da me je to spasilo.U suštini me ne boli, neke sam vežbe nakon toga lagano odradio a da ništa nisam osetio (na primer, letenje sa 20 + 12,5 + 8 kila tri serije svaka po 10 dizanja ovih), ali rame mi, imam takav osećaj, hoće da propadne kada dignem ruku za 90 stepeni (ovaj položaj na slici sa desne strane gde je ruka podignuta uvis). Centimetar ispod i centimetar iznad toga kao da ništa i ne osećam i sve je OK. U položaju levo (iz perspektive onoga ko čita), dakle kao za letenje, ne osećam apsolutno nikakav problem, tu mogu da dižem koliko hoću i nema nikakve frke.elevatedrotationfront1.jpg?w=614Dakle, nije da me boli (možda malkice, vrlo minimalno, sada kada se ohladilo), ali više kao da hoće da propada.Imate li neki savet ili nešto slično? Sve druge funkcije su mi normalne, radio sam sklekove, čučnjeve sa tegovima na leđima i tome slično, nisam imao problema. Ruku u suštini normalno koristim. Mislim da sam (nadam se) samo istegao tetivu i da će za par dana sve biti OK, to su mi rekli i treneri u teretani, ali...eto, čisto da i vas pitam za sovjet.

Edited by Filipenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...