Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

mozda i bih, kad bi znao sta to znaci.btw, milogled me nesto podjjebava na pm, kako bi vaskoliko pucanstvo i dalje mislilo da bojkotuje forum u smislu uvredjenosti.

Link to comment

pa znas da uvek imas tri-cetri lika koja se prepoznaju po "gradji" u teretani i onda zauzmu benc jer su u medjusobnim procenama utvrdili da mogu da guraju 100+ kilazu i onda se rotiraju.niko drugi ne moze da koristi benc tada posto bi smarao sa smanjivanjem kilaze a tu se ne smanjuje ispod 90 i dize se po jednom, eventualno dva puta. kad izbacis, ustanes nadrkano i setkas se tu po teretani dok te ostali tapsu po ramenu i klimaju glavama i tako u krug...

Link to comment

aaa, to! to sam imo kad sam iso u a-club, pa sam se preselio u fensi pro gym u sc vracar bas zbog toga. tamo se motaju uglavnom kosarkasi koji i ne dizu nesto mnogo. ovde u nl imam lepo 2 bench klupe, a sveukupno ima 5-6 nagruvanih koji su uglavnom u godinama. za koju godinu kad pocrkaju bicu najjaci i u teretani.

Link to comment
btw, milogled me nesto podjjebava na pm, kako bi vaskoliko pucanstvo i dalje mislilo da bojkotuje forum u smislu uvredjenosti.
Nisam uvredjen, niti mi je cilj da to iko misli, nego su me smorili brojni retardi.Jel sad mogu nesmetano da nastavim sa podjebavanjem na PM?
Link to comment

Ja krenuo ponovo u ponedeljak, ovaj put uplatio godisnju clanarinu da bih imao motivaciju da idem redovno. Sto se tice bendzoa, ovamo vazdizu i po 200 a 150 je mnogima ko dobar dan. Roka se hemija samo tako, jedno 50% ljudi uzima.

Link to comment
Nisam uvredjen, niti mi je cilj da to iko misli, nego su me smorili brojni retardi.Jel sad mogu nesmetano da nastavim sa podjebavanjem na PM?
Povuko se pred retardima? Pickica.Stvarno, bilo bi lepo kad bi se vratio na forum, barem na topik o Partizanu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...