Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Gurtne zakon, ne samo kod deadlift-a vec i kod zgibova, pogodim ledja dosta bolje. A deadlift bez njih i ne radim, sipka kliza u pm.

Link to comment

ja sam mislila da Aion prica o resistance bands deadliftu, tu mi nije jasno u cemu je fora sa vezivanjem elasticnih traka? jel nesto oko forme?

Link to comment
ja sam mislila da Aion prica o resistance bands deadliftu, tu mi nije jasno u cemu je fora sa vezivanjem elasticnih traka? jel nesto oko forme?
To sluzi za vezbanje brzine, posto se sa trakama povecava opterecenje kako se priblizava lockout. Napredna tehnika, koja nema smisla bar dok se ne vuce 2-3xBW.
Link to comment
gurtnama nista ne faligurtne su drugar
Rekoh, ne volim bodi bilding. Ne vidim svrhu da imam jaca ledja nego sto mi sake mogu da izdrze. Slicno kod benca, ne vidim smisao vezbanja sa sirokim hvatom.
Link to comment
Slicno kod benca, ne vidim smisao vezbanja sa sirokim hvatom.
Pa ako ne zelis da pogodis grudi, vec triceps, onda samo cepaj uski bench. Bench sa sirokim hvatom je osnovna vezba za grudi.
Link to comment
Pa ako ne zelis da pogodis grudi, vec triceps, onda samo cepaj uski bench. Bench sa sirokim hvatom je osnovna vezba za grudi.
Znam ja to, ali postavljam pitanje za sta ce mi grudni misici ako njihovu snagu ne mogu da u bilo cemu iskoristim, osim u powerliftingu i to samo na onim takmicenjima na kojima je dozvoljen siroki benc.
Link to comment
Znam ja to, ali postavljam pitanje za sta ce mi grudni misici ako njihovu snagu ne mogu da u bilo cemu iskoristim, osim u powerliftingu i to samo na onim takmicenjima na kojima je dozvoljen siroki benc.
brate, sva je sansa da na suvo razvijes takvu monstruoznu snagu od obicnog (sirokog) benca.
Link to comment
brate, sva je sansa da na suvo razvijes takvu monstruoznu snagu od obicnog (sirokog) benca.
Ma ja sam potpuni antitalenat za benc. Uz to imam povijena ramena unapred, tako da mi je siroki benc i anatomski problem.Pricam o rekreativnom treningu snage (ne o bodibilding i powerliftingu) i kazem da mi nije jasno vezbanje u kome imas toliko snazna ledja (ili grudi) da su ti potrebna pomagla (gurtne, tehnika koja rasterecuje ruke) da bi angazovao ove misice. Za mene (naglasavam da je ovo moj licni stav) ako ne mozes da napredujes u DL-u jer ti tegovi klize iz ruku treba da poradis na stisku a ne da koristis pomagala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...