Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Da , ovo je taj tip, "marginalni". Malo jaca hemija i tu je u BB kategoriji. Jedino mi izgleda da mu gornje grudi malo zaostaju, ramena i donja ledja vrh!

Link to comment

Bio je i onaj Toza Milenkovic u tom bodi klasik fazonu, ali se onda prilicno razvalio pa je presao u BB kategoriju. Mozda je samo, sto ti kazes, uzeo malo jacu hemiju.

Link to comment
Kome je ovo previse, jebiga, to je vec ideoloski problem. :)
:lolol: Pazi, "ideoloski"Inace, idealna formabp1_139418.jpg Edited by Indy
Link to comment
Pa nije lako pitanje, moze biti razlicitih faktora, iz moje perspektive bi se postavilo pitanje "zasto iko ne bi zeleo da izgleda ovako" :D. Meni je licno ovo neki optimalan odnos masa/definicija, na stranu atletske sposobnosti.
sreca te postoje ideoloske razlike :lolol:meni je ovo preslo granicu optimalnog. onaj baletanski izgled je meni optimum definicija/masa odnosa.

br3_zps3a3b3fba.jpgbr1_zpsa36edb91.jpg

kao sto se da videti momci nisu bez mase. jednostavno su taman.

Edited by estel
Link to comment
:lolol: Pazi, "ideoloski"
Pa u sirem smislu, naravno. Pitanje konstruisanja ukusa je poprilicno kompleksno, ali evo npr. za ove baletane sto se svidjaju estel bi odgovarao ovaj klip
. Likovi koji su na slicnim pozicijama kao Tadija u filmu bi takav izgled okarakterisali kao pederski i eto ti ideologije u vrlo otvorenom smislu. A onda ima i tog efekta s druge strane da su ovi "prenapucani" neprirodni, sto pomalo lici na drugu stranu iste medalje, s obzirom na pozivanje antigejeva da je biti gej neprirodno/bolesno. Ova neka treca pozicija bi bila van te dve, ali ni sam nisam siguran kako bih je definisao (a ni kako bih joj nabacio masu :P ).
Link to comment

novi sad, kod štranda, preko puta danubiusa.inače osim što sam ozbiljno izgoreo na suncu na početku maja, imam i užasne upale trbušnjaka i leđnih od one poslednje vežbe koju je teško objasniti.ide nekako ovako. šipka je u visini kukova, rukama se držiš za šipku pod uglom od 45 stepeni i onda polako propadaš da ti glava dođe ispod nivoa šipke i ponovo se dižeš. sve bi trebalo da ide na tricepse, dok trbušnjaci i leđni ukrućuju telo da bi vežba mogla da se izvede.nisam do sada video vežbu ni na jednom videu ili gifu da vam pokažem

Link to comment

vodio sam i juniora danas, ima tu i neki drugi sport, a on treba da pocne"tata a sto oni vezbaju (kroslifteri), a vi se zezate (nasa grupa)?"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...