Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

E, izvinite na upadici, ali priča meni kolega kako je pre neki dan video hyper-masculine lika (brada, brkovi, nabildano telo, muževna odeća) sa silikonskim sisama! Miloglede, aj i ti, šta bi ti falilo??
Brada, brkovi, nabildano telo i muzevna odeca.
Link to comment

Promasio si, ovo nije Perspik, ali jesi sladak. Jesi se to skoro ozenio?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Au, bre, pa ja sam za ove kao bilder a realno sam mrsav. Ovo je ok izgled kad imas ispod 18 godina, eventualno, a kasnije mora da se nabaci jos malo misicne mase.
Mora za sta? Ovi su u sasvim solidnoj fizickoj spremi (a neki od njih su i visoki i dosta preko 18 - gledala ih uzivo pre dve godine. Posle mi se malo vrtelo u glavi :D. Viva la revolucion! (Sa Kube su momci)). Edited by estel
Link to comment
5gpsvnffi0a9dxs2jsrc.jpgZa mene je ovo najjaca forma ikada, otprilike je tu neka granica izmedju bodibilding izgleda i tog jaceg fitness. Kome je ovo previse, jebiga, to je vec ideoloski problem. :) Edited by casperbgd
Link to comment

Nema ovde niceg sto se ne moze postici sa malo vodjenja racuna o ishrani. Da ima neku masu pri ovom procentu masti, pa i da kazemo da deluje neprirodno. Ovako, sve je u granicama normale.

Link to comment

A te nabrekle žile? Jel to tako mora?edit: Kad bolje razmislim, jedino pitanje koje bih ja ovde postavila je: zašto iko želi da izgleda ovako? :huh:

Edited by sailorman
Link to comment
A te nabrekle žile? Jel to tako mora?edit: Kad bolje razmislim, jedino pitanje koje bih ja ovde postavila je: zašto iko želi da izgleda ovako? :huh:
Pa naravno da ne mora, ali ko voli moze postici, sa malo kontrolisanog unosa kalorija, bez hemije.Mislim, ako sam ja nekoc mogao da imam vidljive trbusnjake, skoro pa six pack, na pivu i pljeskavicama, onda moze svako.
Link to comment
A te nabrekle žile? Jel to tako mora?edit: Kad bolje razmislim, jedino pitanje koje bih ja ovde postavila je: zašto iko želi da izgleda ovako? :huh:
Pa nije lako pitanje, moze biti razlicitih faktora, iz moje perspektive bi se postavilo pitanje "zasto iko ne bi zeleo da izgleda ovako" :D. Meni je licno ovo neki optimalan odnos masa/definicija, na stranu atletske sposobnosti.
Link to comment

Meni je Miralem idealan.Salu nastranu, vec sam pominjao ovog naseg takmicara u bodi klasik kategoriji, Vladicu Jovanovica. To je to, za mene najbolji izgled,http://www.youtube.com/watch?v=NU0hcq3wD3kOvde mozda izgleda malo bilderski ali zapravo nije, sasvim je normalne gradje, samo isecen do koske . Naravno da to bas i ne ide bez hemije ali jebiga, kod ovakvih se bar isplati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...