Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Elem, salu na stranu, Dan John kaze da su najjaci i najvazniji misici oni koji se na coveku vide od pozadi: trapezijus, romboid, spinal erectors, gluteus, zadnja loza. Zacudo, to su misici koji su najangazovaniji u mrtvom dizanju Potpuno suprotno od bodibliding filozofije i forsiranja misica za plazu - sisa i bicepsa.
... trbušnjaci? Edited by Ravanelli
Link to comment
Potpuno suprotno od bodibliding filozofije i forsiranja misica za plazu - sisa i bicepsa.
Sranje... a bar sa sisama stojim solidno. :(
Link to comment
fascinantno...@milogled - perike su se prodavale tamo ispod orla u 29. nov, mogu da te odvedem, ima smeđih dugokosih ;)
Link to comment
A umjetne sise?
to ćemo na jesen, da ne budu znojave...(odoh pre no me proterate s topika kojem ni po čemu ne pripadam) Edited by PointTaken
Link to comment

Cek, cek, gde ces sad kad je najinteresantnije. A sta ja da radim celo leto bez sisa?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Cek, cek, gde ces sad kad je najinteresantnije. A sta ja da radim celo leto bez sisa?
isto što i ja ceo život.igraj na šarm.(moram na uskršnji ručak i da nabavim piće pre toga. a kasnim ko beli zec iz alise, sto mu gromova)
Link to comment
Cek, cek, gde ces sad kad je najinteresantnije. A sta ja da radim celo leto bez sisa?
E, izvinite na upadici, ali priča meni kolega kako je pre neki dan video hyper-masculine lika (brada, brkovi, nabildano telo, muževna odeća) sa silikonskim sisama! Miloglede, aj i ti, šta bi ti falilo??
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...