Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

^^Jel ti pojas stvarno pomaze ili je vise u pitanju psihicka sigurnost?
Pa pojas sam mozda samo nekoliko puta koristio, imamo ih u teretani za besplatno koriscenje, nemam svoj. Uglavnom, teorija kaze da stiti kicmeni stub i bilo kakva druga iscasenja, istegnuca itd. usred podizanja vecih tezina. Mislim i da je dobar u sprecavanju dobijanja kile. Generalno, kod "ozbiljnih" vezbaca je pojas neizostavan deo opreme, uz ove stitnike za zglobove. Edited by casperbgd
Link to comment

OK je pojas za testiranje sa maksimalnim tezinama. Za trening pak ne, naprotiv. Pisali smo o tome vec vise puta.

Link to comment

ja vežbao sa ovim strongbarovcima. jebu kevu. nisam nikada video toliko razviotki na jednom mestu.i niko nije neprijatno razvijen, što je jako čest slučaj sa likovima iz teretani. odlična estetika.15 zgibova po seriji u 15 serija jer je povređen, ruski zgibovi bez eksplozivnog dizanja sa prslukom koji daje opterećenje od 10 kg i na kraju hit je bio klinac od jedno 15 godina koji je šibao ruske zgibove.današnji trening je bio 5 x 25 sklekova. 4 serije krećeš od najužeg do najšireg stava ruku, poslednja serija maximum sa normalnim osloncemi onda 15x5 zgibova. po pet serija za uski, srednji i široki razmak i na kraju sredni razmak do maximumana kraju neke street varijante za triceps i leđa, dosta teško za objasniti na tastaturikapiram srediti šipku na terasi

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ima jedan Mitrovcanin medju tim tvojim strongbarovcima, valjda studira u NS ili tako nesto. Elem, uglavnom su nesto mrsaviji nego sto bi trebalo, ipak se mora ici i u teretanu.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Ima jedan Mitrovcanin medju tim tvojim strongbarovcima, valjda studira u NS ili tako nesto. Elem, uglavnom su nesto mrsaviji nego sto bi trebalo, ipak se mora ici i u teretanu.
E i ja se slazem sa ovime, jedino me zanima ovaj Hannibal for king baja sta sve radi i uzima kad nije u hoodu na sipci plus jos neki ti crnci slicni njemu. Belce na Youtubeu koje sam gledao obicno nemaju masu, vec ta definicija i zilavost od gomile i gomile vezbi bez tegova. Eto taj trening 15x5 zgibovi i 25x5 sklekovi je u principu pristupacan iznadprosecnim vezbacima iz teretane, a sumnjam da bi oni mogli neke vece tezine da izbace koje mogu ovi iz teretane plus trening nogu koji je poprilicno nemoguce organizovati na tim ulicnim spravama. I Hannibalu su dosta tanke noge npr.edit: ali eto ovaj decko sa klipa kaze kako nema para za teretanu i sve je vise ljudi koji ne mogu da priuste priblizno 2000 za clanarinu, a da ne pricamo o hrani i suplementima... a ovima iz gradske skupstine treba jebati mater kad odbiju tako neke peticije za smesne investicije u kolicini koju oni prisvoje u svoje dzepove verovatno za dve nedelje Edited by casperbgd
Link to comment

ovo vežbalište i nije najsjajnije. ima samo jedna šipka u jednom nivou i nema razboja, dok sva beogradska koje sam video imaju minimum 3 šipke i po razboj. ali i pored toga su momci dostigli zavidan nivo fizičkog vaspitanja.najgore je što taj deo grad gde su odbili vežbalište ima strašnih problema sa narkomanijom i kriminalom kod klinaca tih godina (5 - 25+)moje mišljenje je da ovakvi treninzi nemaju mogućnosti da pogode sve grupe mišića kao teretane i da favorizuje razvijanje nekih više, a nekih manje. međutim, smatram i dalje da su daleko veće estetike od napucanih grmalja iz teretana. dok sa druge strane to jeste prirodnije i korisnije od abnormalnog razvijanja nekih nepotrebnih mišića što se može desiti u teretani, tipa pojas između vrata i ramena.e da, no homo

Link to comment

Pa tu se necemo sloziti, trapez, odnosno majmunke su meni poprilicno bitan misic s obzirom da daju taj "spust" ka ramenima pa i ramena izgledaju veca. Ramena sa slabim trapezom uvek izgledaju da su manja, a i ledja imaju lepsi oblik sa vecim trapezom.A sto se tice narkomanije i kriminala, pa jebiga, to pitanje svakako ne bi resilo vezbaliste...edit: ne postoji nepotreban misic :D

Edited by casperbgd
Link to comment
... smatram i dalje da su daleko veće estetike od napucanih grmalja iz teretana.
O jbt, jednom i ja da se slozim s tobom.Upper body ovih mladica je extra. To se dosta priblizava mojoj omiljenoj, ballet dancer gradji

Br_zpsf313132f.jpeg

S tim sto su kod ovih na slici i noge proporcionalno razvijene (doduse imaju i trapezijus, verovatno od overhead liftova). Takav izgled kod visokih mladica je nenadjebiv. Tacka. :D@Darling svaka cast! :thumbsup:Edit: sta no homo? Gejeve ne primaju?

Edited by estel
Link to comment

Au, bre, pa ja sam za ove kao bilder a realno sam mrsav. Ovo je ok izgled kad imas ispod 18 godina, eventualno, a kasnije mora da se nabaci jos malo misicne mase.

Link to comment
Takav izgled kod visokih mladica je nenadjebiv. Tacka. :D
:(+1 za Zlog Glog Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Elem, salu na stranu, Dan John kaze da su najjaci i najvazniji misici oni koji se na coveku vide od pozadi: trapezijus, romboid, spinal erectors, gluteus, zadnja loza. Zacudo, to su misici koji su najangazovaniji u mrtvom dizanju :D Potpuno suprotno od bodibliding filozofije i forsiranja misica za plazu - sisa i bicepsa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...