Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

hahahaha Moco sto je najgore kada sam krenuo u teretanu imao sam problema sa levom jer mi je otkazivala u pocetku, prvih mesec dana. sada vise tih problema nemam.U poslednja dva meseca sam malo regulisao ishranu, unosim mnogo vise proteina (kroz hranu), a dosta manje prekticno nista od slaktisa i ostalih sranja. Izgubio sam masti ali tezina je jos uvek tu negde oko 102kg. Sto se tice snage dobio sam poprilican boost, mada ima dana, kada se osecam kao govno, ali je to uglavom zbog promene vremena. Kosi bench mi se isto popravio, 110kg dizem 3-4 puta zavisno od dana.

Edited by spina
Link to comment
Nesto me bole ligamenti u levoj ruci kad vezbam
hahahaha Moco sto je najgore kada sam krenuo u teretanu imao sam problema sa levom jer mi je otkazivala u pocetku, prvih mesec dana. sada vise tih problema nemam.
Znaci ima nade! :s_w:
Link to comment

resih da unesem malo promene i krenuh u teretanuprvo aktivno bavljenje sportom posle vojske, ni basket posteno nisam igraosa one daske iz polozaja na ledjima digoh jedva 50kg, ne valja mi balans, a ovi tuku 90 ko od salea ekipa odlicnasada ne mogu da potrefim nos da pocesem kako me ruke ne slusajukooooja promena

Link to comment

sad sam gglo slabo ti ja znam te pojmove jeste benci uspeo sam 50kg samo 2x zaredom i sve igralo u rukamavriiiiste mi misici od upalekad podizem ruku moram sa strane :)a konstitucija mi je mnogo sala niotkud misica pa pravim sou tamo, ali briga me :)nastavljam dalje :)i moram vijacu da naucim da preskacem, maznucu je od klinaca :D

Link to comment

Moja preporuka je da ne forsiras tezine gde mozes podici po nekoliko puta tezinu, jer kako kazes, dugo nisi bio aktivan i to su dobre predispozicije za povredu... Dakle, 8-12 ponavljanja, sto je sigurno - sigurno je, a pritom je i daleko korisnije.

Link to comment

Da nije foruma, ne bi mi nikad palo na pamet da dizanje velikih težina topi mast.Nego, došla sam da se požalim kako mi jako teško pada vežbanje. Crkavam za vreme kardia duplo brže nego ranije, i ne mogu da odradim lepo ceo pilates trening. Jeste da sam pravila pauzu od skoro dva meseca, ali sam se nešto nadala da ću biti OK, s obzirom da nisam nabacila kile za to vreme, čak sam malo smršala. Potpuno sam demotivisana :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...