Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Najbolje da se raspitas sta Toni radi, pa sve suprotno od toga.
glavonjo, aj kad vec sernjas, napravi mi neki program sa onih 5 osnovnih vjezbi,mdizanje, veslanje, cucanj, banjo i potisak sramena.mislim da bi to bio maksimum koji moj poremecaj paznje moze da dozvoli, a da mi ne dosadi.
:lol: Ne cita mi se ovaj clanak, obicno to pisu za ljude koji nista drugo u zivotu ne rade i imaju neogranicen fond novaca za tu transformaciju a ja sam siroma'. Lakse mi da roknem hemiju k'o Miralem i razvalim se.
da bi tako dobio na masi treba ti bas puno hemije. pitaj debelog kolko tezi. Edited by ToniAdams
Link to comment
:lol: Ne cita mi se ovaj clanak, obicno to pisu za ljude koji nista drugo u zivotu ne rade i imaju neogranicen fond novaca za tu transformaciju a ja sam siroma'. Lakse mi da roknem hemiju k'o Miralem i razvalim se.
ovaj je, ako nije fotosopovao, koristio hemiju. jebote, ja radim skoro isto sto i on vec godinama pa nesto ne mogu da se pohvalim tolikim napretkom.
da bi tako dobio na masi treba ti bas puno hemije. pitaj debelog kolko tezi.
116,5, merenje od jutros :kralj:
Link to comment

Sta ce ti i benc i potisak u tako minimalnom programu?Dosta su ti benc i mrtvo vozdizanje, i eventualno stojeci pregib za biceps, posto znam da si opsednut rucerdama.3 puta nedeljno, 10-ak ponavljanja po svakoj vezbi. 2x5, 5x2, 3x3, 1x10, 5-3-2, 4-3-2-1. Bilo koja od tih kombinacija, zavisno od tezine s kojom radis. Najbolje svaki put razlicita sema i tezina. Benc mozes da radis blizu otkaza, sa bar 1-2 ponavljanja u rezervi, ali dedlift bolje nemoj forsirati. Ako bas moras, idi blizu maksimuma jednom mesecno, da vidis koliko si napredovao.Naravno, nista od ovoga nisam ja izmislio, ali kad te vec mrzi da ista procitas i hoces sve na tacni - na ti.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

100x5 bench, sam, bez spottera. Nisam smeo da pokusavam 6. ponavljanje. Jebes mi sve ako se pri onom pocetnom izbacivanju sa stalka ne izgubi snage za 2 ponavljanja.Cilj mi je 100x10 kroz koji mjesec i onda onaj debeli Nemac lazni azilant moze da mi duva.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Tako sam i ja radio, max. 100x5, ali cesto nisam smeo da probam to zadnje ponavljanje kad mi neko nije pomagao. Frka panika.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...