Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Mogu 5 kad mi je dobar dan, mada je to vise 4 - poslednji uz pomoc spottera. :(
Predji na vecu tezinu i ne razmisljaj o broju ponavljanja. Probaj da 30kg sama spustis, a da podignes uz pomoc, naravno samo jedno ponavljanje u seriji. Pravi velike pauze izmedju serija. Posle nekoliko nedelja probaj ponovo 25kg. Iznenadices se.
Link to comment

I vise, 4-5 minuta. Meni je instruktor s kojim sam se konsultovao oko ovoga preporucio da se odmorim toliko da nemam veliki pad snage u sledecoj seriji. Konkretno, posle zagrevanja radio sam seriju 3x90kg, odmorio sam se (ja sam mislio sasvim dovoljno) i onda sam probao sa 80kg. I uspeo sam da uradim isto samo 3 ponavljanja i to jedva. Njegov komentar je bio da se ocigledno nisam dovoljno odmorio i da treba da produzim pauze. Mada ja nisam u nekom cvetu mladosti - verovatno potrebno vreme odmora izmedju serija zavisi i od godina.Takodje, kod ovog treninga sa malim brojem ponavljanja u seriji, vreme odmora od treninga za pojedine misicne grupe je krace nego kod bodibildinga (iznosi 24-48h). Ovo znaci da mozes da vezbas sve grupe misica na svakom treningu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

100x6 iz benca, sa Miralemom kao svedokom. I dobivena oklada, naravno. Nadajmo se da cu ovaj put u pogledu ispunjenja imati vise srece nego s Tonijem... :fantom:

Link to comment

Ovih dana krecem ponovo u teretanu, resio sam. Jel bolje da picim mesec dana laganeze pa tek onda neki program (ne znam da li jednu ili dve grupe misica dnevno, i to me jebe) ili da krenem momacki cim me prodju upale? I dajte neke jeftine izvore proteina i ugljenih hidrata, sve sam zaboravio.

Link to comment
:lol: Ne cita mi se ovaj clanak, obicno to pisu za ljude koji nista drugo u zivotu ne rade i imaju neogranicen fond novaca za tu transformaciju a ja sam siroma'. Lakse mi da roknem hemiju k'o Miralem i razvalim se.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...