Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

najveci problem mi nisu noge nego tanke ruke. mada sam uspjela da ih sredim tako da ne izgledaju anorekticno.
isto :(. i to me bas nervira. to, i sto bench press ne mogu da maknem sa 25kg.
Link to comment
Sta su ti predispozicije...
da bre. moram samo da mu kazem da se snimi kamerom sledeci put kad bude dizao 60kg, pa da okaci na youtube. ne veruju ljudi kad im kazem.
uzela sam jutros uz kafu
e sad znam koga da zovem da pomaze kada se sledeci put budem selio.
Mogu 5 kad mi je dobar dan, mada je to vise 4 - poslednji uz pomoc spottera. :(
ja juce uradio 12x105... sa tim sto je lik koji mi je pomagao malo bukvalno shvatio svoj zadatak, pa je vise dizao on nego ja. fascinantno je na kakve likove nalecem u dzimu. ovaj mi je bio od pocetka sumnljiv jer uopste nije otvarao usta, vec samo klimao glavom na sta mu kazem. valjda da se ne zabaguje.a ima i klinac koji nanize po 4 tega od 2.5kg na sipku da izgleda valjda kako dize mnogo vise od 30kg. i onda ih baca sa visine od metar kada ih skida, da bi ga svi gledali i divili mu se.i satirani kepec koji nosi onaj pojas ispod majice, da mu ne bi ispadala stomacina, i svakih 3 sekunde se jebozovno gleda u ogledalo. i neki lik sa brkovima i znojnicom u kosarkaskom dresu, ko da je ispao iz reprezentacije sssr 1986te. pa jedan sto mi je rekao da ce mi oprostiti sto sam mu sklonio flasu sa vodom sa klupice na zemlju jer mi je prvi put, ali da to vise ne radim...koja ekipa :isuse: a najbolje je jer je moja teretana medju skupljima, kakve li su samo one koje kostaju 20 evra mesecno.
Link to comment
ja juce uradio 12x105... sa tim sto je lik koji mi je pomagao malo bukvalno shvatio svoj zadatak, pa je vise dizao on nego ja.
Heh, to me podseti na jednu zgodu od pre 15-16 godina iz moje teretane u kraju. Pomagao sam liku koji je "radio" bench sa 120 kila, iako je, zapravo, mogao da jednom izbaci oko 100, i to jedva. Ustvari je on meni pomogao da uradim uspravno veslanje sa 120 kila. Nikad u zivotu nisam tako pogodio trapezijus.
Link to comment
Heh, to me podseti na jednu zgodu od pre 15-16 godina iz moje teretane u kraju. Pomagao sam liku koji je "radio" bench sa 120 kila, iako je, zapravo, mogao da jednom izbaci oko 100, i to jedva. Ustvari je on meni pomogao da uradim uspravno veslanje sa 120 kila. Nikad u zivotu nisam tako pogodio trapezijus.
Ja sam imao slicnu situaciju, kada je neki lik na kontrakosom bencu stavio neku tezinu koja ga je zamalo spljeskala, jedva sam uspeo da podignem iz nekog polucucnja. Nikad mi nece biti jasni ljudi koji stave tezine za koje znaju da su preteske. Tj. jasni su oni meni ukoliko su pocetnici, ali da stavis 120kg a da znas da si se prosle nedelje namucio sa 100kg, to mi je vec pomalo nejasno.
Link to comment
Ovamo kod mene bio lik koji umesto lepo da stavi teg od 10 kila on stavi one od 5 2,5 i 1,25 ko da pravi jelke na sipkama sta li.
takvi bi najbolje voleli da po terenanama ima onih od po 0.25kg, pa to da cifraju na sipku.
Ja sam imao slicnu situaciju, kada je neki lik na kontrakosom bencu stavio neku tezinu koja ga je zamalo spljeskala, jedva sam uspeo da podignem iz nekog polucucnja. Nikad mi nece biti jasni ljudi koji stave tezine za koje znaju da su preteske. Tj. jasni su oni meni ukoliko su pocetnici, ali da stavis 120kg a da znas da si se prosle nedelje namucio sa 100kg, to mi je vec pomalo nejasno.
sta je tu nejasno? kladim se da je mentol sledeca 3 meseca svakome ko ne zeli da cuje pricao kako je dizao 120kg.
Link to comment

Z.G. - Brate, sto me zene ovoliko vole kad trenutno ne mogu da vazdignem ni 60 kila na bendzu? Rekord mi je 100x5 a i to je prejadno... Miralem toliko dize levom rukom kad se ubode metanom u dupe a Toni gura tone militari presom...N. N. lik - Mozda zato sto su celavi i debeli + zemske mnogo vise cene mrtvo i cucanj gde su oni kese mlitave a ti si zvijer!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...