Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Vidis kako moji programi rade :fantom:
hehe, a nisam ni krenuo taj program jos. u stvari mozda i necu, ne treba mi da dizem vise od 100kg desetak puta... za definiciju. jedino je sad sranje sto moram da pitam mentole iz dzima da stoje iza u slucaju da pokleknem sa tim tezinama, a posle moram da ih pozdravljam sledeci put... vec 2 godine sam to uspesno izbegavao.2 debeli: a bas bih voleo da vidim tvoje sklekove, one sto ih radis 700-800 u seriji.
Link to comment
hehe, a nisam ni krenuo taj program jos. u stvari mozda i necu, ne treba mi da dizem vise od 100kg desetak puta... za definiciju. jedino je sad sranje sto moram da pitam mentole iz dzima da stoje iza u slucaju da pokleknem sa tim tezinama, a posle moram da ih pozdravljam sledeci put... vec 2 godine sam to uspesno izbegavao.
Pa kako se to onda desilo? Onako, samo od sebe? Koliko se secam, zadnji put si se zalio da ne mozes da dignes stotku ni jedanput.
Link to comment
ovo je bre toni, on u svojoj duplji gde zivi radi milione sklekova svaki dan. zato je tako savrseno izvajan.
pravilno se kaze najjaci sam usvijet i u podgoricu
aaa, to je taj novi pravopis...
Pa kako se to onda desilo? Onako, samo od sebe? Koliko se secam, zadnji put si se zalio da ne mozes da dignes stotku ni jedanput.
stotku nisam pokusavao, ali sam pre nekih 4-5 meseci 6 puta digao 95kg. onda sam se sjebo, imao neki blazi oblik gripa, sta li, i presao na 4x12x70kg, a od pre 2 meseca poceo da povecavam tezine. e da, i pravim 4-5 minuta pauzu pre poslednjeg seta, umesto 1 kao pre. valjda zato.
Ti izgleda ne znas koliko je Ticer nemilosrdan kada su u pitanju spekulacije o dopingu?
necu ga reportovati, neka ga. to vise govori o njemu nego o meni. Edited by Miralem
Link to comment

Mioglede brate po madballu, daj neki dobar program za ramena, mislim da mogu dosta bolje na tom delu tela, ali nikako da se posvetim tome...

Edited by spina
Link to comment

Ima opet novogodisnji popust ovih dana, 50 ojra godisnja clanarina (a inace je 1200din mesecno). Mislim da cu da uplatim pa polako da pocnem da se spremam za leto. Miraleme, koju hemiju da uzmem pa da i ja ojacam na bendzu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...