Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

:yucky:

 

poltika o oglasavanju SANU u vezi problema laznih diploma, doktorata, naucnih radova i obracanju akademika dusana teodorovica, predsednika novoformiranog odbora o visokom obrazovanju - dozirano.

samo se imenovao nesretni sapic, dok o doktoratu malog, koji je o teodorovic prikazao kao primer plagijata - ni reci.

 

na novoj ekonomiji o istoj temi, s tim sto je ovde novinar napomenuo da je i doktorat malog bio tema kritika.

Link to comment
  • 1 month later...

obično se sa opravdanjem sere smajlovićki, dok je danas zaslužila 1 :Hail: za naslovnu. naravno i petričić

 

 

 

 

e

videh ima i na politici, al tamo ređe svraćam

-_-

Link to comment
  • 3 weeks later...

Postoji mnogo logicnije objasnjenje. AV je procenio da od te vrste kritike nema nikakve stete, a ima veliku korist jer odaje privid medijskih sloboda.

Link to comment

Sad si me podsetio. Kakvi su to problemi sa pritiskom, pa zar on nije fizicki spremniji od pola zandarmerije?

To je neki drugačiji pritisak... Leče samo dr Putin i dr Daveport, svako iz svog ugla...
Link to comment

Ne mogu sad da nađem, ali treba mi neki kvot Borislava Pekića o Politici, nešto tipa "ideja da je Politika neutralna novina spada u masovne deluzije" tako nešto.

 

Mislim da je neko kačio to ranije, ali ne mogu da se setim, gde, kada, kojim povodom...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Iako smo načelno protiv ovakvih stvari, pozdravljamo potez zahvaljivanja na saradnji frustriranom pseudo-antiglobalisti i šovinisti talibanskog tipa ... Mentalne ekologije radi ...

Link to comment

zahvalila mu se? lazete! :o

 

mislim, zaahto nismo realni, njemu je mesto u kulturnom dodatku tachno koliko i meni <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...