Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nisam mogao do kraja da pročitam, izvini Turnbulle.

Nego, je li ovo Kaić na liniji "Pera Luković", vjerovatno za mnogo manje para od cijene izdržavanja servera, ili ko zna zašto? Da li neko zna motiv za ovoliko bedastoća, nekako mi ni bolest nije dovoljno jako opravdanje.

Link to comment

Ma i ja sam se jedva naterao, pročitao sam ga iz petog pokušaja. Uz sve je još i užasno dosadan.

 

Ne znam koja je motivacija, ali da nije sav svoj, nije.

Link to comment

PA da, mislim tekstovi ne ispunjavaju elemetarne uzuse mesta na kome su se našli, a ipak su se uprkos tome tu našli. Dakle Ljiljina pravdanja kako je eto ona to objavila jer zašto da ne, prosto ne piju vodu. Mislim da mu, kako god se s njim slagala (a ne znam koliko se zapravo slaže), da ima prava da mu nešto kaže, nikad ne bi objavila ovakvo brljanje od 18000 karaktera. Skrati, doteraj, pa se vrati. Očigledno nije bilo nikakve uredničke intervencije.

 

Ovo su lunatic ramblings, koji nisu ni za pristojan blog.

Edited by Turnbull
Link to comment

Ma i ja sam se jedva naterao, pročitao sam ga iz petog pokušaja. Uz sve je još i užasno dosadan.

 

 

Treba vas plaćati što čitate Ištvanove uratke. Ne šalim se, ovo je štivo zajebano po mozak, hoće glava da poludi. 

 

Zapravo, ko vas plaća, gospodine Turnbull, da čitate Ištvanove uratke? 

Link to comment

Manji je tekst štampan u Polikiti, isto kao prošli put.... piše na kraju "ostatak teksta možete naću u online izdanju".

 

Potpisan je kao saradnik Bebinog 'instituta', opet kao prošli put - tako da više ta veza nije usputna kako se pričalo posle one prve objavljene nebuloze, ovi mentalni prolivi imaju neki cilj i neku zadatu temu. Zašto baš ovoliko dugi i zašto na ovaj način, to je već neka viša PR škola...

 

Svaka čast na pročitanoj celini, kao i na analizi, vi ste gospodine HEROJ  :thumbsup:

Link to comment

Hvala, hvala, još od kad me je, kao malog, ujeo radioaktivni Antonić, shvatio sam da imam supermoć da prolazim kroz ovakve tekstove bez težih posledica po svoju psihu, i znao sam da moram da moram iskoristitu tu moć na polzu svoju, svojega naroda i čitavog čovečanstva.

 

Edited by Turnbull
Link to comment

Nisam mogao do kraja da pročitam, izvini Turnbulle.

Nego, je li ovo Kaić na liniji "Pera Luković", vjerovatno za mnogo manje para od cijene izdržavanja servera, ili ko zna zašto? Da li neko zna motiv za ovoliko bedastoća, nekako mi ni bolest nije dovoljno jako opravdanje.

 

Saradnik "Instituta za javnu politiku".

 

Dakle, Beba/Milo, prevaziso je Peru.

Link to comment

http://mondo.rs/a702650/Sport/Kosarka/Vujosevic-ugrozava-bezbednost-urednika-Politike.html

 

Nemam pojma koji je povod sto je ovaj psiho skocio i na Miletica, samo bih hteo da iskoristim ovu vest da pohvalim tu "kosarkasku" sekciju Politike; ta 2-3 coveka sto pisu tekstove/izvestaje o kosarci su skoro pa nesto najbolje sto Politika danas ima. Koliko im je, recimo, "fudbalska" sekcija uzasna, toliko je ova kvalitetna. Uz Edina , verovatno najbolji kosarskaski novinari u Srbiji.

Link to comment

Uštvan part tvo: bek vid a venđans!

 

Најбоље је то разумео нико други до Александар Вучић, који је на крају спорни клип поставио на свој фејсбук профил, не како би заташкао потезе наводног незаконитог „цензурисања“, већ у намери да га што више људи погледа и процени да ли тај „шаљиви снимак“ говори више о њему или пак о онима који су га направили и злоупотребљавали његово уклањање због кршења ауторских права. За само нешто више од месец дана, странка на чијем је челу освојиће на изборима рекордан број гласова, више него што је било ко предвиђао, упркос тежњама и надањима оних који су били убеђени да ће случај „Фекетић“ бити окосница за Вучићев политички дебакл.

 

Svaka čast Vučiću, koji je za samo nešto više od mesec dana...

Edited by Turnbull
Link to comment

JE-BO-TE, postade redovan, obogatio CV....  :wacko:

 

neverovatno, lik ima posao da piše nečitljive besmislene kilometarske 'analize' koje će tek da se upola štampaju na papiru, dok je u kompletu online... a te kompletne nit ko čita, nit ko 'šeruje'.... jak koncept iz bebine kujne.....

 

sad je red da puste u Politiku i Čkaljinog sina, taj je tek opak intelektualac kom su sve ovce na broju....  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...