August 10, 2025Aug 10 Ima li neki onlajn radio u Srbiji (pored RadioAparata) da cepa dobru muziku bez bullshita, može i žanrovski...
August 10, 2025Aug 10 Nije u Srbiji, ali možeš slušati BBC Radio 6.Dobra indie muzika, nema pop sranja. Nema reklama. Alternativna i nadješ neke bisere muzičke scene za koje nisi nikada čuo.Skini iPlayer i uživaj (namesti VPN na UK).
August 10, 2025Aug 10 Potraži na Radio Gardenu i šire od Srbijehttps://radio.garden/listen Edited August 10, 2025Aug 10 by napadaj
October 18, 2025Oct 18 Ko voli da suša emisiju Mansarda na RA sad ima i full radioRadioMansarda...Radio Mansarda
October 18, 2025Oct 18 On 10. 8. 2025. at 11:14, dragance said:Nije u Srbiji, ali možeš slušati BBC Radio 6.Dobra indie muzika, nema pop sranja. Nema reklama. Alternativna i nadješ neke bisere muzičke scene za koje nisi nikada čuo.Skini iPlayer i uživaj (namesti VPN na UK).Meni rade BBC radio programi na Tunein aplikaciji i za Android i za Windows
October 19, 2025Oct 19 BBC je imao bolje strimove koji su samo za UK i lošije za ostatak sveta, ali meni trenutno otvara sva 4 strima sa ove stranice (strimovi sa crvenom pozadinom su ranije imali georestrikciju), dakle i najbolji od 320 kbps AAC.https://www.radiofeeds.co.uk/query.asp?feedme=bbc+radio+6 Edited October 19, 2025Oct 19 by vememah
March 5Mar 5 Ne znam da li slušate zagrebački Yammat ali po mom mišljenju trenutno jedna od (naj)boljih radio stanica sa naših prostora koji nije samo beskonačna plejlista. Danas su apdejtovali sajt i uveli funkcionilanost slušanja 24h unazad pa ko voli može da probahttps://24hplayer.yammat.fm/
March 5Mar 5 1 hour ago, Klara said:I odmah odlična pesma. :DDaaa to je bila "odjavna" za segment sa onom dvojicom...Svidja mi se što funkcionišu kao "nekadašnji" radio. Manje su pretenciozni nego RA koji izgleda kao "mixcloud plejlista"...A toga na netu ima za bacanje...
March 5Mar 5 Je l' ono na Studiju B Sreta Kuzmanović čuvar vatre?Muzika kao na B92 početkom veka.Meni prija, nezgodno je priznati.Bilo mi je tužno kad sam prošao Cara Dušana (?) u Zemunu, kad ono neugledno, malo mesto sa logom.Koliko su oni bili bitni, uz sve narodnjake, Treće poluvreme, TV ukrštenicu i ostala koketiranja sa estradom. Čak i kada ih je B92 potisnuo i kada je 949 postao najbolji muzički radio.
April 30Apr 30 Radio Beograd, treći program"Prema Milovanovićevom mišljenju, pozorište se danas suočava s paradoksom: ono više ne može da bude subverzivno jer svet koji bi trebalo da razotkriva već funkcioniše kao teatar. Politička scena, medijski spektakli, svakodnevne konferencije za štampu i rituali moći – sve je postalo uprizorenje. U takvoj realnosti, groteska, kao i politički teatar, gube smisao, budući da je ono što bi trebalo da bude predstavljeno kao izopačeno, preuveličano i ironično postalo svakodnevna norma." Spasoje Milovanović: O nemogućnosti političkog teatra u Srbiji
Create an account or sign in to comment