Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije im bilo malo ovo skakanje levo-desno izmedju univerzuma, nego ce sad da skacu i napred-nazad izmedju vremena:D
to smo odavno utvrdili. kad ne znaju sta ce, aj da skakucemo po vremenu...
Link to comment

Solidna epizoda. Sto se tice skokova u vremenu, bla, ako su skakali kroz univerzume i vremenske tokove, sto ne bi i kroz vrijeme :)Nego, jel josh neko poskocio kad su pomenuli broj 108? :)

Link to comment
Nego, jel josh neko poskocio kad su pomenuli broj 108? :)
Jel misliš na 108 potencijalnih izdajnika u redovima onostranog Frindž Divižna?Već si video kako neko ukucava brojeve na svakih 108 minuta :lol: :lol: :lol:
Link to comment

Pa SAD sam se tek setio! Dejvid Robert Džons je bio Morijarti u ovom poslednjem Šerloku! Kakav sam genije, trebalo mi je oko sedam meseci. :lol:

Dajte neki kalendar emitovanja epizoda ili nesto, ne znam gdje sam stao prosle godine :isuse:
Izvol'te.
Link to comment
Solidna epizoda. Sto se tice skokova u vremenu, bla, ako su skakali kroz univerzume i vremenske tokove, sto ne bi i kroz vrijeme :)Nego, jel josh neko poskocio kad su pomenuli broj 108? :)
zar nisu na kraju, recimo, drugog serijala imali neki skok u buducnost? neki opsti haos gde su pitra ubacili da vidi sta se desava. valjda olivijina cerka je bila tamo!? il sam is3povao
Link to comment

Meni je epizoda odlična, samo što istina da ima neočekivni megaobrt u mitologiji ispričan kroz telop u prvih 10 sekundi i potpuno preskoči sve do sada, ali baš vozi. A tu je i Dezmond iz Losta. Samo,

Šta dalje? Oni nisu skakali kroz vreme, nego su u amberu ostali 20 godina i sad nema nazad. Da li će se preostale tri epizode baviti borbom sa obzerverima i kraj? Šta onda sa Dejvidom Robertom Džonsom? Gde su šejpšifteri u budućnosti? Da li obzerveri i Džons imaju veze? Šta ako dobiju još jednu sezonu? Ostaće u budućnosti ili će nešto da smuljaju da se vrate kroz vreme? Ko sam ja? Ko si ti? Odakle dolazimo? Kuda idemo? Šta je to svemir? Zilion pitanja. I kul mi je što su obzerveri zli. E, i ne zna, zašto pisci ne vole Brojlsa. :lol: Ili je izdajnik, ili gine, ili beskičmenjak, ili sluga režima.

Link to comment
Samo,

Šta dalje? Oni nisu skakali kroz vreme, nego su u amberu ostali 20 godina i sad nema nazad. Da li će se preostale tri epizode baviti borbom sa obzerverima i kraj? Šta onda sa Dejvidom Robertom Džonsom? Gde su šejpšifteri u budućnosti? Da li obzerveri i Džons imaju veze? Šta ako dobiju još jednu sezonu? Ostaće u budućnosti ili će nešto da smuljaju da se vrate kroz vreme? Ko sam ja? Ko si ti? Odakle dolazimo? Kuda idemo? Šta je to svemir? Zilion pitanja. I kul mi je što su obzerveri zli. E, i ne zna, zašto pisci ne vole Brojlsa. :lol: Ili je izdajnik, ili gine, ili beskičmenjak, ili sluga režima.

Pa moraju valjda popuniti i pricu do 2015.. I sta je bilo sa drugim univerzumom u ovoj buducnosti? Ili sam nesto propustio.I odakle Bell u 2015., tj. sta se desilo sa njim u alternativnoj peterfree sadasnjosti? Ne sjecam se da su tematizirali njegovu sudbinu.

Edited by B_B
Link to comment

Šta dalje? Oni nisu skakali kroz vreme, nego su u amberu ostali 20 godina i sad nema nazad. Da li će se preostale tri epizode baviti borbom sa obzerverima i kraj? Šta onda sa Dejvidom Robertom Džonsom? Gde su šejpšifteri u budućnosti? Da li obzerveri i Džons imaju veze? Šta ako dobiju još jednu sezonu? Ostaće u budućnosti ili će nešto da smuljaju da se vrate kroz vreme? Ko sam ja? Ko si ti? Odakle dolazimo? Kuda idemo? Šta je to svemir? Zilion pitanja. I kul mi je što su obzerveri zli. E, i ne zna, zašto pisci ne vole Brojlsa. :lol: Ili je izdajnik, ili gine, ili beskičmenjak, ili sluga režima.

Ne, naredne tri epizode su u "regularnoj" prici. Ova je izgleda bila izuzetak :unsure:

Link to comment

Moram da priznam da sam bila zatečena kad se završilo, jer sam pročitala da će preostale tri epizode biti u našem normalnom vremenu.Inače, odlična epizoda, ova devojka je odlično kastovana, jer je sličnost neverovatna, Volter po običaju razbija, agent Simon je Dezmond iz Losta, to je dovoljno.Na kraju, izgleda da je onaj Obzerver- Septembar bio upravu kada je rekao da Olivija mora umreti, ovde je nigde nema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...