Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

aaa jbg. ja se bas obradovah scenama iz nove epizode kad ovaj krene da kenja "4 weeks from now..." :isuse: mater im idiotsku.... koji je sad zvanicni razlog za 4 nedelje pauze?

  • Replies 925
  • Views 67.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kvalitet opada samo u poslednjoj sezoni, pre toga je na nivou, uz povremene padove, ali bogami i uspone.

  • Odgledah na kraju sve, fenomenalna serija, čak i poslednja sezona nije toliko loša koliko se pisalo, mada je meni treća sezona i dalje najbolja. Voleo bih neku novu sci fi seriju da pogledam kao

Posted Images

Koja je fora sa poajvljivanjem partnera Čarlija najnormalnije u jednoj epizodi posle smrti, recimo negde oko 15e epizode druge sezone, tu negde, msm šta, kako, odakle? Inače, dobra je druga sezona, a početak treće još bolji. :)

Koja je fora sa poajvljivanjem partnera Čarlija najnormalnije u jednoj epizodi posle smrti, recimo negde oko 15e epizode druge sezone, tu negde, msm šta, kako, odakle? Inače, dobra je druga sezona, a početak treće još bolji. :)
unaired Season 1 episode
Tnx.Jbt, koja glupost.Inače, treća sezona, evo na lapo sam - :Hail:
  • 2 weeks later...

..gledam tek prvu sezonu, osma epizoda, no, primečujem da se u svakoj epizodi neko (dal Walter Bishop, dal Broyles..nebitno)seti sličnog slučaja ili šta takvo,iz prošlostinalik Broju Jedan u Alan Fordu: ''dadada..sećam se, bi(l)o je jednom..''..misim, nije da mi smeta, možda i učitavam itedeali eto, asociralo me...i tako..

to je tako samo u pocetku.

Dobili smo konačno odgovor na pitanje gde se sve ovo dešava, ali sam siguran da se većini epizoda neće svideti. :)Meni je bila carska.

Ja sam ubeđen sada da će mi se dopasti, kad tako kažeš :lol: BTW kad pre jbt???

Dobili smo konačno odgovor na pitanje gde se sve ovo dešava, ali sam siguran da se većini epizoda neće svideti. :)Meni je bila carska.
Ka si pre stigao da odgledaš? Spavaš li ti uopšte? :P Inače, epizoda je odlična, i što bi reko John Lennon: All we need is love

malo su ga izlimunadisali™ sa love is it the air pricom, al ajde.

na kraju dobismo najprostije resenje. to je taj svet, samo ce nekome trebati manje, a nekome vise vremena da se prisete™ svega u vezi pitera i dogadjaja vezanih za njega.jer ga vole!

Ka si pre stigao da odgledaš? Spavaš li ti uopšte? :P
Time enough to rest in grave, što bi rekao Konan. :)

na kraju dobismo najprostije resenje. to je taj svet, samo ce nekome trebati manje, a nekome vise vremena da se prisete™ svega u vezi pitera i dogadjaja vezanih za njega.jer ga vole!

Pa da, to se pre nekoliko epizoda i nagovestilo. Doduše, bez voljenja. :)

..jel ja ono videh crnog Chrisa iz The Wire ?Za Franka Sobotku sam siguran da je to on ^_^

Još šest epizoda do kraja, odnosno pet i jedna iz dva dela. A to je možda kraj. :(

Imajući u vidu da se poslednje dve zovu End Game I i II, kraj serije je neminovan :cry: . Inače, ova danas je bila baš dobra, potpuno Fringe, a sam kraj kada vidimo onaj brod, e to meni liči da " zima dolazi" :lol:

Edited by Arkadija

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.