Jump to content

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

odgledah 2. sezonu....moram da kažem da je postalo zanimljivo...samo se nadam da neće preterati sa skakutanjem u 3. :blink:
Treca je najbolja.Walkeru hvala za rimajnder
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo ću se asložiti™, po ovoj epizodi, po najavi sljedeće - vidim da je Fringe na zalasku. Korny™ element se pojačava, dolazi i prva old-style (spešlkejs) epizoda koja po ideji izgleda poprilično bezveze, i naravno, megakorny™ je (Peter joj kaže za svoju paralelonevjeru, Olivija se raspada na emocijonalne parčiće). Sumrak traje još 14 epizoda. Nadam se bar da će zalazak biti lijepi prizor.Bilo je lijepo dok je trajalo, al moglo je biti i puno bolje.Da i ja budem korny u skladu s Frinđetom, citirat ću Franka Herberta sad.gif:

- We must not grieve for those dear to us before their passing.- Tell me, little sister, what is before?
Link to comment
Na lomaču sa njim.Odlicna epizoda.
Epizoda je odlična, Roger nije u formi. Što se tiče uspešnosti naše Olivije da pređe ovamo, nije joj se dopao onaj hajtek ambijent na Liberti ostrvu, ali kada je došla u poznato okruženje...
Link to comment

Nije mi uopće iznevjerilo očekivanja - jedna od najlošijih epizoda ikada, od bizarro neinteresantne radne ideje do qvazigothic egzekucije iste... bee.gifi teazer na kraju..? Oni od ovakvog performansa očekuju da dočekaju petkovne Frinđove sa gledanošću većom od 1.0? Tja...Što se tiče nastavka, već predviđam...

obzerveri će probat roknut Petera jerbo je opasan..Walter će zbog toga bit u kurcu a Oliviji će se uslijed akcije spašavanja ponovo probuditi u ovoj epizodi diletantsko-klišeistički ugašena ljubav..

Pa onda sloga svjetova i End of Story.

Link to comment
Nije mi uopće iznevjerilo očekivanja - jedna od najlošijih epizoda ikada, od bizarro neinteresantne radne ideje do qvazigothic egzekucije iste... bee.gifi teazer na kraju..? Oni od ovakvog performansa očekuju da dočekaju petkovne Frinđove sa gledanošću većom od 1.0? Tja...Što se tiče nastavka, već predviđam...

obzerveri će probat roknut Petera jerbo je opasan..Walter će zbog toga bit u kurcu a Oliviji će se uslijed akcije spašavanja ponovo probuditi u ovoj epizodi diletantsko-klišeistički ugašena ljubav..

Pa onda sloga svjetova i End of Story.

Nakon niza odličnih epizoda, dođe užasna. Iako ima neke elemente potpunog ludila (kada puppet master krene da igra sa balerinom na žicu :wub: ), generalno je totalno van prostora i vremena. Inače, do sada je cela 3. sezona bila sjajna.
Link to comment
Rogere,Rogere, kad si izgubio "filing za osećaj" prema Frindžu?
Ako trasiram, počelo je tamo negdje kad joj se Model Six Peter javljao u stanu onim sladunjavim docirajućim glasom, u svom svom sjaju. Konačno su me izludili sa ovim blesavim povratkom Olivija u svoje svjetove, koji je sproveden nekanonski, nefrinđoznanstveno i totalno izsilovano, Šlag na tortu bila je ova frankenštajniwajf epizoda, sa sve staromodnim oblačenjem glavnog luđaka - išla mi je oprilike isto na kurac ko ona fim noir epizoda u prošloj sezoni.They lost it, woman. Pun intended. Dajem im šanse da se poprave, može postati bolje i na razini prošlosti, ali vidim neko gubljenje scenarista u traženju smisla postojanja Frinđa.. vidjet ćemo. Uostalom, smrt je blizu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...