Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

"All we need is love":yucky: :yucky: :yucky: Tužno je, što će nešto što je dve sezone bilo dobra SF serija, da se okonča ovako.
Meni je treca sezona bila najbolja do prethodne 3-4 ogavne epizode naravno.
  • Replies 925
  • Views 67.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kvalitet opada samo u poslednjoj sezoni, pre toga je na nivou, uz povremene padove, ali bogami i uspone.

  • Odgledah na kraju sve, fenomenalna serija, čak i poslednja sezona nije toliko loša koliko se pisalo, mada je meni treća sezona i dalje najbolja. Voleo bih neku novu sci fi seriju da pogledam kao

Posted Images

Meni je treca sezona bila najbolja do prethodne 3-4 ogavne epizode naravno.
Jeste, upravu si, bila je dobra sve dok se Olivija nije vratila kući.

Star-crossed lovers FTW. :D

ne znam sta su hteli reci sa onim senkama i blurom (na random scenama). pa nisu osamdesete imale tako los kvalitet slike. u trenutku sam cak pomislio da nije mozda 3D epizoda. epizoda kao epizoda ... skroz nepotrebna

ne znam sta su hteli reci sa onim senkama i blurom (na random scenama). pa nisu osamdesete imale tako los kvalitet slike. u trenutku sam cak pomislio da nije mozda 3D epizoda. epizoda kao epizoda ... skroz nepotrebna
isto. malo je dharma forma to sa osamdesetim.nesto mi se gleda x files svaki put kad zavrsim epizodu fringe-a.
epizoda kao epizoda ... skroz nepotrebna
+1kakva je gledanos?

Ista kao prosle nedelje... klik

Nepotrebnih 45 minuta.Ja se dobro sećam osamdesetih, jeste da nije bilo digitalne slike , ali baš nije bilo ovako zamućeno.

Mislim da nisu hteli da postignu efekat "tv 80's" već prosto da se po nečemu razlikuje jer se dešava u prošlosti...Moguće da je nepotrebna, ne vidim kako može da utiče na dalju priču, samo su nam pokazali par stvari bez kojih smo komotno mogli da živimo.

Ogledao prvu sezonu - ču odgledao, progutao. Krenuo sam na drugu sezonu. Teško je uskladiti obaveze koje osećam prema seriji sa obavezama u RL, ali kad se mora nije teško.

Opet pauza! Koga ću sada da pljujem?

ni meni nije jasno ... zasto sad pauza ?!

hugo u sledecoj epizodi :)Jorge-Garcia-Fringe-exclusive_510.jpg

da vidimo sta ste upamtilihttp://www.buddytv.com/trivia/fringe-trivia.aspx21k

4413 :blush:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.