Jump to content

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

eto navučen komentarima odavle odgledah prvu sezonu....i nako mi je, nit smrdi nit miriše...mnogo su se zapleli, od evil korporacija, preko vanzemaljaca do natprirodnog..teško mi je bilo da pohvatam u čem je zapravo fora :lol: ludi naučnik /koji mi je bio jedini interesantan lik u početku/ se već do pola sezone ubajatio sa svojim "ala sam lood, koliko sam lood" forama, a svi ostali likovi su šablon do šablona......poredjenje sa X filesom se nameće samo po sebi, od uvodne špice sa šakom / :isuse: / pa nadalje.....sve u svemu, jednokratna zabava.... :mellow:

Link to comment
eto navučen komentarima odavle odgledah prvu sezonu....i nako mi je, nit smrdi nit miriše...mnogo su se zapleli, od evil korporacija, preko vanzemaljaca do natprirodnog..teško mi je bilo da pohvatam u čem je zapravo fora :lol: ludi naučnik /koji mi je bio jedini interesantan lik u početku/ se već do pola sezone ubajatio sa svojim "ala sam lood, koliko sam lood" forama, a svi ostali likovi su šablon do šablona......poredjenje sa X filesom se nameće samo po sebi, od uvodne špice sa šakom / :isuse: / pa nadalje.....sve u svemu, jednokratna zabava.... :mellow:
OFF WITH HIS HEAD! angry.gif
Link to comment
nego, zna li iko, koja je fora sa onim slicicama sto se menjaju usred serije? To neki Rorsah ili sta?
isuse.gifSlažete se sa mnom, kolege frinđoljupci?@ steinsOk, sad si se ukopao bagerom, preostaje ti samo bušilica za naftu da bi mogao krenuti dublje. dry.gif Edited by Roger Sanchez
Link to comment
isuse.gifSlažete se sa mnom, kolege frinđoljupci?@ steinsOk, sad si se ukopao bagerom, preostaje ti samo bušilica za naftu da bi mogao krenuti dublje. dry.gif
ma nema problema, imam i bušilicu, i spreman sam za dalju penetraciju u sopstvenu glupost. :lol: No ipak bi voleo da mi objasniš u čemu je fora sa onim sličicama? Edited by steins
Link to comment

steins .. izricem ti ukor razrednog stresine !cuti tamo i gledaj season 2 !edit : u ovoj pauzi odgledah sve epizode od prve do poslednje :Dfringe > lost - utoliko sto se od prve epizode zna o cemu se prica. ne izmisljaju se stvari u pokretu. kad se pogleda od pocetka, sve stvari koje nismo znali sta tacno znace, imaju smisla. za ralziku od losta ... primetio sam i da je muzika u prvih par epizoda, skoro ceo prvi serijal, ziv ocaj. neki odvratni action techno elektro kurac. posle su ga smirili sa laganijom muzikom bez brzih ritmova.

Edited by 8-walker
Link to comment
steins .. izricem ti ukor razrednog stresine !cuti tamo i gledaj season 2 !
odgledah 2. sezonu....moram da kažem da je postalo zanimljivo...samo se nadam da neće preterati sa skakutanjem u 3. :blink:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...