Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

Rekla bih da smo svi očekivali mnogo, a dobili gotovo ništa.

Mr Secretary je very bad gay, Piter je sreo mamu, za koju ja mislim da će ga poslati nazad iz njihovog vrlog novog sveta, jerbo ni ona baš nije fan svoga muža.Zašto su poveli ono troje i ubili ih momentalno, ko će ga znati.Volter je ranjen i zalutao je u bolnicu.Još čekamo da se razjasni da li je Bel dobar ili rđav.

Napomena, sve ovo u spojleru se desilo u zadnjih 15 minuta, sve pre toga je nepotrebno.

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekla bih da smo svi očekivali mnogo, a dobili gotovo ništa.

Mr Secretary je very bad gay, Piter je sreo mamu, za koju ja mislim da će ga poslati nazad iz njihovog vrlog novog sveta, jerbo ni ona baš nije fan svoga muža.Zašto su poveli ono troje i ubili ih momentalno, ko će ga znati.Volter je ranjen i zalutao je u bolnicu.Još čekamo da se razjasni da li je Bel dobar ili rđav.

Napomena, sve ovo u spojleru se desilo u zadnjih 15 minuta, sve pre toga je nepotrebno.

hmm, meni sve nekako izgleda, a gotovo sam potpuno ubedjen, da su ono i lazni walter2 i lazna majka2, vec da su shapeshifteri sa njihovim licima, a zele pitera jer zna nesto sto mu je originalni walter2 rekao ko zna kad (ili neko mesto gde je nesto sakriveno, a nalazi se tamo). e sad, cisto sumnjam da ta masina sluzi za rat izmedju 2 sveta ?! ne kapiram koja bi poenta bila osvajanja naseg™ sveta, sem ako onaj™ nije pred nekom apokalipsom pa zele da svi prebegnu ovamo, a pre toga sve nas pobiju. verovatnija varijanta mi je da im ona naprava sluzi za mlacenje sa vanzemljacima koji zele da ih pokore tamo™ ili nesto slicno tome, sto ce dovesti do unistenja sveta (nisam siguran da li su govorili he will cause the end of the world ili worlds). izvesno je da su posmatraci extraterrestrials jer su medj nama vec vekovima, a vrlo moguce da njih tamo terorisu ili sta vec pa zele da ih istrebe (iz razloga sto je posmatrac rekao walteru sa piter niposto ne sme da se vrati tamo, ima tu nesto). isto mi se cini da je piter skuzio vec da tu nesto smrdi. sve u svemu dobra epizoda. ono sto me nervira je to sto uvek, u svakom americkom filmu ili seriji, epizodisti moraju da izginu zbog glavnih glumaca :S. zaista, ceo zivot ih spremaju da predju tamo i onda ovi uginu, a pri tom su olivija i walter sasvim ok. boo hoo

Link to comment

pomalo gay epizoda, u sustini se nista nije desilo, sve je moglo da stane u nekih 5-10 minuta. ovo je valjda samo prvi dio finala, a sledeca epizoda je dupla, right?

Link to comment

Finale sezone dalo dosta odgovora, ali nista neocekivano. Sto je dobro jer i ne treba da bude kao Lost posle druge sezone :) Sve u svemu bolja sezona od prve.Gledacu i dalje pre svega jer mi John Noble nikad ne dosadi...

... a i Dunham ce biti malo interesantnija u sezoni 3, izgleda :)

Edited by laki strajk
Link to comment

iznervirah se kako im nije palo na pamet da provere jel to prava olivija pre nego sto su se lansirali ... pu bem ih glupe. i sad treba cekati 6 meseci :S

Link to comment

Ih, koji umjetan i izsilovan produžetak.. dry.gifMoje hlađenje za Fringe počinje, ove dvije epizode bile su kaleidoskop klišeja sa sve sentimentalnom™ muzikom koje se ne bi posramila ni Puna Kuća (ono sa Bobom Sagetom).

Ok, sad znamo što je blight i da ga je naš zbog-falećeg-dijela-mozga-dobri Walter prouzročio, Walternate drži nešto što Peter voli u svom nahtkaslu.. zla™ i zločesta kikfajter Olivija (jedini pluswub.gif u svemu ovome) je na našoj strani i radit će pizdarije...woohoo. Jedva čekam dry.gif.

Da nisu pikapnuti još jednu sezonu, možda bi sada dobili neki smisleni konklužn. Ovako će ĐejĐej, Orci i kompanija trebati svaku minutu u ovih šest mjeseci da od ovih raznolikih, nezgrapnih i neskladnih sastojaka slože nešto probavljivo za treći obrok. Ako uopće uspiju.

Link to comment

Sta ja znam, nije lose, ali mogli su da nekako provere Oliviju pre prebacivanja ovamo. To mi uliva nadu da ce sledeca sezona biti interesntna zbog infiltratora, mada nesto sumnjam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...