Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Ја добио већ два отказа откад радим, један јер је фирма променила власника, један јер се власник фирме променио. Гадан осећај, али прође. Најлуђе је што се пар година после и једног и другог испоставило да је много боље овако него да сам остао на било ком од та два места. Роштиљ добра идеја. Живели!
Link to comment

ja ne mogu vise. pijem pivo sa streberima sa konferencije, pijem s miralemom. dan za danom. :(najgore je sto smo se miralem i ja navadili na neka bugarska piva "zagorka" i "kamenica" koja imaju da se kupe u bugarskoj radnji blizu njegove gajbe. nikad gluplja piva, ali mi svaki dan tamo idemo na napoj.e da, kupili smo kod bugara i koka-kolu. coca-colu, ali sto se flasira u bugarskoj. :)

Link to comment

da se nadovežem na pitanje Veljino angry.gif kažu da su Smederevka, Žilavka i ne mogu da se setim trećeg, najbolji za špricu. znam za slučajeve da su ljudi koristili neka znatno skuplja bela ali to nije to.elem, now suffering.juče sam mu davo po šprici preko dana, predveče otišao u Svetlost (ženili smo basistu) i tu sam mu davo prvo po točenom staaarom pramenju a onda po Jamesonu i split kišjela/aqua viva. tek kada sam ustao da se oprostim od mladenaca i zaputim doma shvatio sam u kom sam kurcu. teturao sam se i odbijao od zidova, kod Doma Omladine mi se veoma pripišalo... doteturao sam se u stan samo da zateknem lap topa kako spava na mojoj polovini kreveta. nisam imao vremena i snage za svađu, samo sam pao pored.sada sam na turskoj kaphi i već drugom kafetinu od jutros

Link to comment
Uopse mi nije lego, slatko-kiselo-vestacki ukus na jabuku, dok ne probam neki drugi da me eventualno demantuje za mene je cider 1 govno™
sad se u HR pojavio sommersby sa kruškom, možda bude bolji. Meni inače leži ovaj, mislim da sam ga i pre spominjao. Lagano, letnje piće, za razliku od Strongbow cidera koji je mnogo sličniji pivu.nau drinking : u 0.4dl čašu nacepkao listiće nane, sipao kiselu, ulio malo soka od limete i dodao 2 kocke leda. Vrućino, ekspelioramus!
Link to comment
sta je cudno?¿ ne napija?
:Dčudno je što s jedne strane totalno ima ukus <tamnog> piva, ali ima i nekakav ukus koji totalno nije pivoa napravljen je totalno po :fashisto: pravilima, ništa belgijanisanje, ništa forice
Link to comment
Kratošija
kratošija je crna sorta, daje crveno vino, neće biti za špricer.glede Smederevke Tikvešove, to je 2010 bilo najprodavanije vino u boci u Srbiji, a pritom je najskuplje u litrenjaku (220din). izgleda kvalitet ima veze
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...