Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

^ to izgleda dae lepo... elem.. prvi put sam kupila/pila orgenik instant kafu;mhoca.jpgvrloe izvrstna
Papua Nova Gvineja. Mount Hagen & Kundiawa bijo i kafu pijo. Organska, nego sta, to mali uzgajivaci uzgajaju na visoravnima i planinama visine Kopaonika (ok, od 1,000 do 3,000m, u proseku Kopaonik) pa na otkup.Kundiawa je pish zivi, aerodrom od 1,000 m piste je na padini, u dobrom nagibu, nije horizontalan. Avioni (Dash-8, 3 puta nedeljno, na opstu radost okupljenih i igranje sa skandiranjem) slecu uzbrdo pa je pista dovoljno dugacka da se zaustavi. Polecu nizbrdo, pa ako se ne zalaufa dobro prvo padne kao kamen niz liticu pa se posle ispravi.Kundiawa01.jpgPozajmljena slika, bio 1995. pre digitalnih kamera. Kundiawa je centar highlands za uzgoj kafe, odavle ta kafa dolazi kao kargo i ide na preradu i pakovanje, sa ovog aerodroma. Puteva odatle nema do nekog znacajnog mesta, samo do Mt Hagena.
Link to comment
Papua Nova Gvineja. Mount Hagen & Kundiawa bijo i kafu pijo. Organska, nego sta, to mali uzgajivaci uzgajaju na visoravnima i planinama visine Kopaonika (ok, od 1,000 do 3,000m, u proseku Kopaonik) pa na otkup.
svaka cas! zavidim
Link to comment

ajmo alkosi treba mi savjetnašao sam u pljosci burbona, koliko me sećanje služi to sam sipao pred koncerat u kC Grad što mu dođe negde oktobar novembar prošle godine? smem li piti to? piće bi mi dobro došlo u ovom momentu, baš :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...