Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Probao taj cider...Sta znam dok je bio dooobro hladan jos i moze da prodje , cim se umlacio ne lezi...Ali zeni je dojaja pice , vidim sta ce ovog leta da narucuje...Imam utisak da bi tako nesto moglo da se napravi recimo:belo vino+sok od jabuke+neka kisela ili soda...

Link to comment
špricer
Takođe, na terasi legao ko budali šamar...Nego koje vam je vino (ako vam je bitno) najbolje za špricerojku?
Link to comment

Uh, sutra će da se udara po špriceru samo tako. Odavno sam provalio da me pivo boli uglavu ako krenem da ga pijem pre 17h, naročito što će sutra biti pakleno toplo kako najavljuju. U vikendici će kotlić sutra da se priloži oko 11h, do 15h će da se pije blagi ledeni špricer u razmeri 2:1 u korist kišele, a onda će da se nagrne na klopu i onda ću da se presamitim u ćaletovoj mreži za ležanje između dve šljive. Milina u najavi. Btw, now drinking - Lav, par komada.

Link to comment
baš mi reče gazza pre par dana da nema boljeg
E i ja se u mxiju zabuljio u ovo i razmišljam:Jel' ovo beše gaza preporučio?
Link to comment
Uh, sutra će da se udara po špriceru samo tako. Odavno sam provalio da me pivo boli uglavu ako krenem da ga pijem pre 17h, naročito što će sutra biti pakleno toplo kako najavljuju. U vikendici će kotlić sutra da se priloži oko 11h, do 15h će da se pije blagi ledeni špricer u razmeri 2:1 u korist kišele, a onda će da se nagrne na klopu i onda ću da se presamitim u ćaletovoj mreži za ležanje između dve šljive. Milina u najavi.
A ja cu da radim ceo dan i povremeno pijem vodu.
Link to comment

i ja sam sutra odlučio da roštiljam, žena dobila otkaz, jebem li ga, jednom se živi, ovi što ruše nadvožnjak, kako je krenulo i stan će da nam ruše (bahatost na delu) pa makar da zaginemo siti i napiti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...