Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Stvarno nevidjeno mocan napitak. Zavrsio 2 flase dok sam bio u BG, onako lagano na terasi, uz Cohibu :Hail:
ma ne zajebaj, gde se ima skenderbeg 99 kupiti u bg (sem ako bg nije blgaria)?
Link to comment
ma ne zajebaj, gde se ima skenderbeg 99 kupiti u bg (sem ako bg nije blgaria)?
Ovo sto sam ja pio je kupljeno u Beogradu. Ne znam koja je godina, ne secam se da je bilo na flasi, a kutiju nisam video. Javicu ti kad saznam gde je tacno kupljeno.
Link to comment

Do malopre sam premijerno ispijao Somersby apple cider, sto mu ga dodje valjda neka mesavina belog vina i soka od jabuka. Dominira sok od jabuka, alkohola ima valjda samo 4.5% ili tako nesto. Uglavnom, dugo nisam pio lepse pice.Somersby_Apple%20Bottle%2033cl.JPGNaravno, ovo ce uglavnom sluziti za osvezavanje tokom leta a za odvaljivanje od zivota i dalje ostajem veran raznim vrstama votaka.

Link to comment
Do malopre sam premijerno ispijao Somersby apple cider, sto mu ga dodje valjda neka mesavina belog vina i soka od jabuka. Dominira sok od jabuka, alkohola ima valjda samo 4.5% ili tako nesto. Uglavnom, dugo nisam pio lepse pice.

Somersby_Apple%20Bottle%2033cl.JPG

Naravno, ovo ce uglavnom sluziti za osvezavanje tokom leta a za odvaljivanje od zivota i dalje ostajem veran raznim vrstama votaka.

Vidim da se snažno reklamira na TV, koja cena?
Link to comment
Do malopre sam premijerno ispijao Somersby apple cider, sto mu ga dodje valjda neka mesavina belog vina i soka od jabuka. Dominira sok od jabuka, alkohola ima valjda samo 4.5% ili tako nesto. Uglavnom, dugo nisam pio lepse piceNaravno, ovo ce uglavnom sluziti za osvezavanje tokom leta a za odvaljivanje od zivota i dalje ostajem veran raznim vrstama votaka.
Uopse mi nije lego, slatko-kiselo-vestacki ukus na jabuku, dok ne probam neki drugi da me eventualno demantuje za mene je cider 1 govno
Link to comment

+1probao pre par meseci i svideo mi se jer je izgleda bio extremno hladan. prošli vikend sam rešio da uzmem flašicu. otpio jedan gutljaj a sve ostalo ubacio u prvu kantu za smeće!smeće veštačko!dig je bio u pravu!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...