Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Retko ko na ovim ovde temama dovlači slike sa neta, skoro sve su ljudi fotografisali.A i nisi odgovorio darling ono što te je pitala.NAu drinking kisela voda, uskora kafa, turska

Link to comment
Retko ko na ovim ovde temama dovlači slike sa neta, skoro sve su ljudi fotografisali.A i nisi odgovorio darling ono što te je pitala.NAu drinking kisela voda, uskora kafa, turska
Ne znam na sta nisam odgovorio. Pa ja sam postovao slike primerene topiku i cudi me dubina u koju citaoci idu, kao da nema sta da kazu.Nije bila slika sta Darling pije.Nije bila ni slika sta ti pijes.A nesto pitate, sta vas zanima osim topika?
Link to comment

good wine..... come, come, good wine is a good familiar creature.. if it be well used; exclaim no more against it.....and.. good wine, i think you think i love you

Link to comment
2011-04-28221343.jpg
U moje doba se ova kombinacija zvala "beton-svitac". Narokas se, padnes ko sveca, drknes glavom u beton i vidis svitce.Istina, bio je vinjak umesto viskija ali isto ti je to kad se mesha.
Link to comment
drugačiji je efekat sa vinjakom
Sa vinjakom je SVE drugačije.Nego jeste li vi imali slučaj da poznajete ljude koje ako piju vinjak onda piju SAMO vinjak ništa drugo od žestine?
Link to comment
Sa vinjakom je SVE drugačije.Nego jeste li vi imali slučaj da poznajete ljude koje ako piju vinjak onda piju SAMO vinjak ništa drugo od žestine?
Nogekako. Kao student sam radio (barman) u jednom kaficu. Stalne musterije, novinari i slicni, cirkali su samo rubiku vinjak.Pitam ih jednom, sto bas vinjak? Mi menjamo puno kafana dnevno, vele oni, jedino je Rubin Vinjak svugde raspoloziv i uvek isti. Tako bilo nekad.
Link to comment

Yamazaki Single Malt. Evo ga, macana. Ovo je bilo pre 2 sata, na pola boce (350cl, pola prave) sam stao.yamazaki01.jpgPa u kucnom okruzenju:yamazaki04.jpgBio je i razlog. Mada je praznik, od sefa prodaje je stigao email da smo dobili veliki posao, 25 miliona US$ u hardveru, to je tu. Onda jos 15 miliona US$ u profesionalnim uslugama. Pa 10% svega odrzavanje, godisnje. Bice posla do penzije.Das ne ostanem duzan ako nekoga zanimaju cene premium viskija, evo malo i to (poznati viskiji, poznatiji od Yamazaki):yamazaki03.jpgKo voli vodku, ima i to:yamazaki02.jpg1,000Yen = 8.25 EUR

Link to comment
Sa vinjakom je SVE drugačije.Nego jeste li vi imali slučaj da poznajete ljude koje ako piju vinjak onda piju SAMO vinjak ništa drugo od žestine?
da, znam ih minimum pet komaTa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...