Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Rakiju, topličku šljivu od požegače i moravke, tek malo pipnutu hrastovim buretom. Jaka, 48 gradi. I jedem pistaće, i napio sam se sam na terasi...

A sad sam prešao na kadarku Tonković 2012 (genijalno vino!) i spuc'o pola boce uz lagano pečeni svinjski vrat u belom luku i mediteranskom bilju, koji se lepi za prste, nepca i trepavice kad gledaš u njega. Ozbiljno sam se oždero, i hoću jošx

Link to comment

Brate dobro si živ ako piješ rakiju od 48 gradi.

Od kad znam za sebe svi oko mene su govorili u "stepenima" taj "gradi" sistem nikad nisam znao...
Link to comment

Brate dobro si živ ako piješ rakiju od 48 gradi.

Ono jeste, u pravu si, 19 gradi, a 48 stepeni

 

@frank približno 2,5% alc jednako 1 grad. Dakle, ova moja ima 48% alc, odnosno oko 19 gradi

Edited by banatjanin
Link to comment

Pa da , koliko god ljudi nekad voleli da se hvale "ljutom" rakijom od 43 do 48 % je optimalna mera da alkohol ne poklopi aromu....

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Posle dve i po nedelje prinudnog alkoholnog posta u Saudijskoj arabiji, povratak u civilizaciju, terminal 3 DXB, Jack's bar & grill, country muzika i toceni bud ????

Link to comment
  • 2 weeks later...

drinking now je Балтика №7

 

ovo nize je od sinoc. 

 

ucili smo kineze kako se pije vodka. 

 

kucanje

2017-08-06_21-30-46.jpg

 

eksiranje

2017-08-06_20-14-04.jpg

 

meze

2017-08-06_19-54-18.jpg

 

ucili smo kampanjski do u sitne sate  :D

 

sestu flasu vodke je na pola uzela zena jednog od kineza i ultimativno trazila da se ide u hotel. 

 

sve u svemu na zakljucnom sastanku par klijenata je bilo veoma zabavno u raznim pozama drzanja za glavu.

 

ocekujem osvetu u kini prilikom sledece posete fabrici. 

 

http://youtu.be/qn6TTwSLNrE

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...