Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

neki dan, za porodicnim ruckom, caca otvorio: 8410441412065_200.jpgrioja iz 2003, ako sam dobro zapamtila godinu. pocela sam da razmatram svoj odnos prema crnim vinima. obeco svecano otvaranje barola za svoj 59. rodjendan za koju nedelju. unapred se radujem.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
shweppes tangerine. ne mogu da se odlucim da li je :wub: ili je :puke: .
to jos neprobala, ali cu.svojevremeno bio schweppes pamplemousse; kasnije se kod nas pojavio kao dry grapefruit. bas dobar za neljubitelje slatkih otuznosti. i godinama ga nema :( zna li ko od inozemaca, jel se jos negde pravi/pije?poz
Link to comment

ja sam u medjuvremenu to pijuckao, gledao bilborde vrlo pazljivo, izlozio se plodu napora marketinskog tima da popularizuje nov proizvod u paleti poznatog brenda, i zakljucio da je sasvim :wub:, ali samo pod uslovom ako je bas dobro rashladjeno.

Link to comment

Belo belgijansko u italijanskoj cetvrti dobro promrzloj od vetra... Hoegaarden (nadam se da je dobar shpelling). Zavolelo se to u EUropi, pa premda je 2x skuplje od Ostralijanskih, podseca me na one srednjevekovne ulicice... Lepo je islo uz porterhouse sa pepper sosom, zapanjujuce moze i bez shiraza ;-)

Link to comment
Nisam odolela da OVOG puta ne kupim onaj caj sa djumbirom i crvenim narandzama. Onako... ima neki sastojak koji mi je malo prejak, al' to nikako nije djumbir - volEm ga u svim oblicima, narocito u kandiranom. :wub:
off topic, sorry:gde, gde, gde ima kandiranog đumbira? :Hail:
Link to comment

imas kandirani djumbir po nekim prodavnicama zdrave hrane, iako je to sve samo ne zdravo. sigurno ga imas u grcko kiparskom TC na novom beogradu, u jedinoj ovakvoj prodavnici tamo, kao i jos dosta fensi kandiranog voca.elem back to topic:jedan kucni koktelcic insipirisan aperol schpritzom, kao hommage istri:istra bitter (recimo 0,03), 1dl malvazije (ili drugog belog vina), 1 dl sode ili kisele vode, 1 kriska limuna (i malo soka iz nje;))perfektno letnje pice.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Evo jučer po prvi puta probah , a siguran sam i vrlo popularno piće u ovoj virtualnoj ustanovi: Big-Titos-Vodka-Bottle-thumb.jpg Mogu vas obavijestiti da je to jedno obično s....e kroz gusto granje. Ono, dobro za oblog ili ako baš boli zub, ali za pit... Miris isti ko i iz one bočice medicinskog alkohola u kupaoni (doduše, to je odlika svake vodke, pa im se baš ne može uzet posebno za zlo). I onda se još na http://www.titos-vodka.com/ hvale da u njihovoj vodki nema nikakve pšenice niti glutena, nego da je napravljena od šest puta destiliranog čistog KUKURUZA. Hebateled, vodka od kukuruza... Umjesto sažetka, jedan od meni najbojlih filmskih citata: Druže Tito, ne seri! :lol:

Edited by Mister No
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...