Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ove budale na 9 programa istovremeno prikazuju kako kisnu cerade na teniskim terenima. 

I tako već sat vremena, a možda i duže. :ph34r:

 

  • Haha 2
Link to comment

Baš me SBB iznervirao ovih dana. Hoću da otkačim fiksni telefon, jer mi ne treba uopšte, oni kažu može i to košta 300 dinara više nego što sad plaćam. Ja pitam kako je to moguće, kaže, menjali smo cene paketa, a moj ugovor je bio na 20% popusta, i sad mogu da imam uslugu manje, a da platim više. Ništa mi to nema logike.

 

Ne znam zašto su tako glupi, pa uopšte ne nagrađuju nekim popustima i pogodnostima lojalne korisnike. Jbg, ja koristim SBB preko 15 godina a oni me jebavaju ovako.

 

Ozbiljno razmatram da ih otkačim skroz i uzmem Orion. Jedino mi je onda cimanje da se snađem za prenose EL i F1.

Link to comment

Mislim da se sa svima potpisuju ugovori na 2 godine. Ja imam remajnder kad mi istice ugovor i onda krenem mesec-dva ranije da pregovaram da mi daju popust kao i sa drugima koliko bi mi nudili da se prebacim. Sad se npr. Yettel probija na trziste pa nudi dobre uslove da se prebacis kod njih.

 

I tako u krug...

Link to comment
34 minutes ago, Behemoth said:

Jedino mi je onda cimanje da se snađem za prenose EL i F1.

 

Imaš EL TV pass, radi savršeno i na smart televizorima. Prošle sezone sam platio celu sezonu nekih 30e. Biraš koju hoćeš tekmu, nema Plavšića, itd.

  • +1 1
Link to comment

Pa da, najverovatnije ću tako nešto i uraditi. Mislim, sad mi ispada da treba da plaćam uslugu 5400 dinara, a prethodna ugovor je bio 4000, pa mnogo je majku mu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...