Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

ako prezivim ovo, jel ti nije problem da igras s Mejdejkom u ekipi protiv mene? hocu jednim udarcem da ubijem dve muve. bukvalno ubijem!edit: na CNN upavo Breaking News da se vulkan opet razgoropadio i da krece novi oblak isuse.gif...paralelno sa mojim mejlom da sam sa liste cekanja ubacen na rezervaciju za 22. isuse.gifisuse.gif
Nećeš ti leteti pre dana pobede, vidim. Nego, kako je prošla prva noć sa bandidosom u šahtu? :lol: Najbolje da sa njim vidiš za neki TV, za final four.
Link to comment

Dzejmse, osim fascinirajucih avionskih zadnjica jel ova slika trebala da predstavlja jos nesto?

Nego, kako je prošla prva noć sa bandidosom u šahtu? :lol:
opusteno skroz, daju mi da pusim neki krek, sve mi je ravno da Kosovo je Srbija!!!boli me kurac za vulkan, oblake, avione, boli me kurac i zane i za dete, i da jedem, i da pijem, ma zabole me za sve. imam tu kvotu preko dana na plazi, odradim par sifilisticnih Engleskinja, onda me guze neki hepaticni nigeri, izmedju svakog svracam kod Karlosa u saht na dimic i tako... uvece uzmemo po burito, kocu i puno dimicaaaa... Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
Mozda, zavisi koliko su moji izvori azurni [a jesu dosta sto se tice AF]Trenutno, vecina letova sto se odvija u/iz FR su long-haul. Za sada nijedan pariski aerodrom nije otvoren, pominje se sutra uvece oko 15-20% kapaciteta [ali i to je verovatno samo za long haul].
sad buljim u vesti o cdg i kazu da polece nesto za jfk, ali sve nesto mrvicu.
Link to comment
u nemackoj zabrana i dalje na snazi. zasad do 20h.
Izgleda da su lud i zbunjeni opet u istom krevetu.AirAstana: Na FRA sajtu kazu da je let otkazan, a na ALA kazu da je poleteo iz Almatija. Gde ce da sleti?!?LH: Na FRA kazu da treba da poleti (u proslom vremenu), a na ALA kazu da ce da sleti. Da li je poleteo?!?Pozdrav,X500
Link to comment

iz LA su odleteli za Minhen pre 13h, sto znci da bi trebali da su sleteli malopre... osim ako LH nije probala da prinese jednu posadu kao zrtvu bogu vulkana

Link to comment

Edit: @zajcev: ljudi koji su dosli na ovih prvih nekoliko longhaul aviona [LH i LX, za Minhen, Frankfurt i Cirih] kazu da avioni uopste nisu bili skroz puni. Lufthansa apdejt:

20APR ALL LONGHAUL FLIGHTS ARE PLANNED TO OPERATEAdditional operational info as of April 19th, 16:04 ET* Westbound 20APR: Full interkont operation expected (few domestic/kont)* Eastbound 20APR: Full interkont operation expected* Ops list posted on LH.com will be continuously updatedAdditional operational info as of April 19th, 1755 UTC All intercontinental services and the following:* intra-German trunk routes will be reinstated tomorrow 20APR: FRA-TXL, FRA-MUC, FRA-HAM, MUC-DUS, MUC-TXL, DUS-FRA.* Other operations until 20APR 1800 UTC will be cancelled but may be reinstated tomorrow 20APR on short notice subject to weather and ops.REBOOKING/REFUND POLICY - Version 6 20APR 06:59 ET (NEW)Eligibility:1. Pax holding tickets issued before 16APR2010 for canceled LH flights scheduled for 15-20APR2010 (SEE REBOOKING SECTION 1 / REFUND)2. Pax holding tickets issued on/before 19APR2010 for ALL NON-CANCELED LH flights scheduled for 20-24APR2010 (SEE REBOOKING SECTION 2)Rebooking 1:* New travel date must be on/before 31DEC2010 or within ticket's original validity (maximum stay).* For passengers beginning their journey, change of fare bucket/compartment is not permitted - SAME AS V.4* For passengers returning to their origin (going home), change of fare bucket within same compartment is permitted - SAME AS V.4* Ticketed fare rules respective to allowed operating carriers must be observedRefund (Applies only to Passengers 1 and Passengers 2 scheduled for LH flights that are canceled and do not operate):* Tickets issued by OAL must contact OAL for refund processing* LH-issued tickets (unused) are eligible for full refund without penalty or administrative fee* LH-issued tickets (used) are eligible for pro-rated refund without penalty or administrative fee
Edited by jms_uk
Link to comment
e, nisam ovo razumela. jel može pojašnjenje? :)
Moze :)Postoje dva nacina da se kvalifikujes za Frequent Traveler-a:1. na milje - skupis 35000 2. na broj segmenata [letova] - skupis 30 Segment je 1 let, tj jedno poletanje i jedno sletanje. Tako da npr. povratna karta Beograd-Minhen-Bristol, Bristol-Frankfurt-Beograd je 4 segmenta.
Link to comment
Moze :)Postoje dva nacina da se kvalifikujes za Frequent Traveler-a:1. na milje - skupis 35000 2. na broj segmenata [letova] - skupis 30 Segment je 1 let, tj jedno poletanje i jedno sletanje. Tako da npr. povratna karta Beograd-Minhen-Bristol, Bristol-Frankfurt-Beograd je 4 segmenta.
ok, a dal ja negde treba da izaberem tu opciju (na M&M sajtu) ili to dođe automatski?(možemo i na pm, da ne trolujmo)
Link to comment
@zajcev: ljudi koji su dosli na ovih prvih nekoliko longhaul aviona [LH i LX, za Minhen, Frankfurt i Cirih] kazu da avioni uopste nisu bili skroz puni. Lufthansa apdejt:
rekoh ti ja, mene ubacilo bez problema...sa liste cekanja na rezervaciju za par sati letenja... niko nece u te prveinace, sanjao sam nocas tvoj post u kome me obavestavas da je LH objavila da Miles and More kartice imaju prednost u rebukingu biggrin.gif ........ unsure.gifisuse.giffrust.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...