Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Generalizujes. Ni meni Renault ne bi bio prva opcija pri kupovini, ali ti ga bas pretera.U stvari, skoro da si (osim zamene sijalice, sto je vazilo za prethodnu generaciju Megana, a i ne mora da se skida tocak ako imas veste ruke) savrseno opisao posedovanje Pezoa. Koji je takodje nekada pravio sjajne automobile.
Pa moraju ljudi da nabiju radne sate svojim servisima, to je razlog. Pri tom, nisu imali u vidu srpske vozače i šrafcigere na parkingu. Preteraste sa skidanjem fara - u pitanju je celo krilo ;)
I šta sad? Preostaju još samo izvikani nemci, preskupi japanci i sumLJivi koreanci?
A Rusi?
Link to comment

Niva realno jeste najbolji auto svih vremena, i mislim da svako pravo domaćinstvo mora posedovati makar jedan primerak. Da se nadje, ako ništa...Ja već intenzivno radim na tome, a vi kako hoćete...

Link to comment
Niva realno jeste najbolji auto svih vremena, i mislim da svako pravo domaćinstvo mora posedovati makar jedan primerak. Da se nadje, ako ništa...Ja već intenzivno radim na tome, a vi kako hoćete...
chevrolet-niva-2009.jpg
Link to comment
Renoi su super, ako izuzmeš činjenicu da ako ti treba da zameniš sijalicu u faru, moraš da skineš točak, i nakon toga potrošiš sat-sat i po da zameniš sijalicu čučeći sa jednom rukom provučenom kroz blatobran a drugom odozgo, što ima bobinu posebno na svakom cilindru, i da svakih nedelju dana jedna crkne, a moraju da se zamene sve u kompletu,da neki senzor u motoru crkava dva puta nedeljno i mora da se menja, da je motor od brisača postavljen tako da pri svakoj ozbiljnijoj kiši pliva u vodi, i posle par takvih doživljaja crkne, a može da se zameni samo ceo mehanizam, kao i da svakih mesec-dva pukne sajla od sistema za zatvaranje prozora, a može da se zameni samo ceo mehanizam, ne samo sajle. Ako sve to izuzmeš, onda su odlična kupovina, tu negde sa Alfama i Lancia-ma.
ti mora da govoriš o benzincu :Dedit: da nisam 6 godina vozio lagunu pa da ti i poverujem :) Edited by twisted
Link to comment
ti mora da govoriš o benzincu :D
Ovo za bobine sam čuo, mada do sada takvih problema nismo imali. Uopšte, motor je, bar što se pouzdanosti tiče (svi benzinci su tromi i nemalo troše), još i najbolja stvar na Renou. E sad, šta se sve dešava posle nekih 80 hiljada, stvarno ne znam.
Link to comment
Renoi su super, ako izuzmeš činjenicu da ako ti treba da zameniš sijalicu u faru, moraš da skineš točak, i nakon toga potrošiš sat-sat i po da zameniš sijalicu čučeći sa jednom rukom provučenom kroz blatobran a drugom odozgo, što ima bobinu posebno na svakom cilindru, i da svakih nedelju dana jedna crkne, a moraju da se zamene sve u kompletu,da neki senzor u motoru crkava dva puta nedeljno i mora da se menja, da je motor od brisača postavljen tako da pri svakoj ozbiljnijoj kiši pliva u vodi, i posle par takvih doživljaja crkne, a može da se zameni samo ceo mehanizam, kao i da svakih mesec-dva pukne sajla od sistema za zatvaranje prozora, a može da se zameni samo ceo mehanizam, ne samo sajle. Ako sve to izuzmeš, onda su odlična kupovina, tu negde sa Alfama i Lancia-ma.
Boldovano je istina, juce se jebavao sa tim sijalicama. Ostalo je preterano. Izmenjao razne Megane u zadnjih deset godina, nikad promenio motor od brisaca; imam ortaka koji je jednom na suvozackom prozoru menjao mehanizam i to je sve cega mogu da se setim od kvarova.Na Renoe najvise kukaju majstori zbog teskog prilaza delovima motora, ali jbg, njihov problem. Ako im je tesko da se zaprljaju, neka se specijalizuju za motokultivatore.
Link to comment

Ja sam na Pežou dvaput menjao motor brisača u 3 godine. Nekako mi se čini da sa Francuzima baš moraš imati sreće da ti uleti auto koji neće nešto da budali, kao da imaju 10 traka sa 7 ljutih pijanaca, dva prekvalifikovana bravara i jednim ozbiljno dobrim majstorom. Hvala bogu da ni Reno ni Pežo ni Sitroen ne prave avione.+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...