Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Ma fala bogu smorismo te, biraj šta ti srce žudi i navozaj se slatko

mada

ipak

 

kupi citroena :frust:

 

Ako se već uzima Francuz za te pare, onda se ide do kraja :naughty:http://www.polovniautomobili.com/oglas2532344/renault_vel_satis_20_t/
Link to comment
1 je citroenMoćo, oduzmeš od para kojima raspolažeš 500-600 eura, koje će ti trebati za sređivanje, i za resto kupuješ šta nađeš da je očuvano i dobro, marka nebitna, samo da je pažen i da može da ti traje neko razumno vreme
Link to comment
ja ne znam nijednog renoa i/ili citroena da su neudobni. pogotovu renoa
Ovaj... nisi u pravu. Upoređujući ih sa ostalim automobilima u klasi, samo su Clio i Laguna donekle udobni automobili, bez neke velike razlike u korist Renoa.Nekad bilo, sad se spominjalo:tuning-renault-25-v6-turbo-baccara-02.jpg Edited by zorglub
Link to comment

Renoi su super, ako izuzmeš činjenicu da ako ti treba da zameniš sijalicu u faru, moraš da skineš točak, i nakon toga potrošiš sat-sat i po da zameniš sijalicu čučeći sa jednom rukom provučenom kroz blatobran a drugom odozgo, što ima bobinu posebno na svakom cilindru, i da svakih nedelju dana jedna crkne, a moraju da se zamene sve u kompletu,da neki senzor u motoru crkava dva puta nedeljno i mora da se menja, da je motor od brisača postavljen tako da pri svakoj ozbiljnijoj kiši pliva u vodi, i posle par takvih doživljaja crkne, a može da se zameni samo ceo mehanizam, kao i da svakih mesec-dva pukne sajla od sistema za zatvaranje prozora, a može da se zameni samo ceo mehanizam, ne samo sajle. Ako sve to izuzmeš, onda su odlična kupovina, tu negde sa Alfama i Lancia-ma.

Edited by Tresko
Link to comment

Generalizujes. Ni meni Renault ne bi bio prva opcija pri kupovini, ali ti ga bas pretera.U stvari, skoro da si (osim zamene sijalice, sto je vazilo za prethodnu generaciju Megana, a i ne mora da se skida tocak ako imas veste ruke) savrseno opisao posedovanje Pezoa. Koji je takodje nekada pravio sjajne automobile.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...