Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

JA po svojim ličnim afinitetima, više volim citroen nego ford, a posebno dizele PSA u odnosu na fordove. 150 spram160 tisuća km je otprilike egal što se laži tiče, ali tu bi trebalo da se radi dijagnostika u svakom slučaju, i provera kilometraže. Ujedno više volim navozane km u inostranstvu nego one prvog vlasnika forda ovde.

Link to comment

Nece cale nista osim nemca pa bog a sa obzidom na budzet uklapaju se Mondeo, Vektra i Astra. Videcu za ovaj Mondeo da iscimam ujaka iz Valjeva da nadje nekog pouzdanog mehanicara da proveri kilometrazu i servise.Sent from my cigla using Tapatalk

Link to comment

Reci ćaći da Ford nije Nemac.Edit: iskreno, bolje da calnete koju stoju više pa da doterate nešto od preko sa urednom servisnom knjižicom i pravom kilometražom no da se bacate u avanturusa ovim "keve mi, do jaja je" kombinacijama.+1

Edited by dig_chohano
Link to comment

Moćo, slušaj mene, nemoj njih, u zabludi su. Samo čekam kad će da kažu da je c5 osetljiv™, kvari se, itd.U svakom slučaju za 3500 eur imaš mogućnosti za kola iznad 2003 godišta

Link to comment
Moćo, slušaj mene, nemoj njih, u zabludi su. Samo čekam kad će da kažu da je c5 osetljiv™, kvari se, itd.U svakom slučaju za 3500 eur imaš mogućnosti za kola iznad 2003 godišta
pricas kao da kupuje nov auto. kod polovnjaka ne vaze niti predrasude niti pravila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...