Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Meni je najjače što komentar "komotno može, ako si gej" dolazi od autora ovog posta:

npr. trenutno ponajviše razmišljam u pravcu Nissan Džukele (Juke)
Link to comment
Meni je najjače što komentar "komotno može, ako si gej" dolazi od autora ovog posta:
Realno, Lancia ima tu gej crtu, bar dok ne sednes i zgazis na gas, pa vidis da je autic pravi djavo na putu. Odgovorno tvrdim da samo Swift i MINI mogu da mu stanu na crtu u svojoj klasi. Sve to oko gej crte, ipak ne umanjuje Filipov pederluk.
Link to comment

U klasi...čekaj, ti stvarno svrstavaš Lanciu Y i Mini u istu klasu? No, nebitno, poenta je sledeća - za pare koliko košta Lancia Y on može bukvalno da kupi kola pola klase ili čak čitavu klasu iznad, a da ne spominjem održavanje ili bonitet Lancie na srpskom putu sa rupom nasred leve trake.

Link to comment
U klasi...čekaj, ti stvarno svrstavaš Lanciu Y i Mini u istu klasu? No, nebitno, poenta je sledeća - za pare koliko košta Lancia Y on može bukvalno da kupi kola pola klase ili čak čitavu klasu iznad, a da ne spominjem održavanje ili bonitet Lancie na srpskom putu sa rupom nasred leve trake.
Narafski. Po dimenzijama i svemu. Jedino sto je MINI premium klasa, mada ni Lancia, narocito nova serija, nije bas jeftina.OK, za odrzavanje u Srbiji, stvarno ne znam ali videh da je cena polovnog u rangu onog sto je trazeno, nekih 4000 evara.
Link to comment

brate, meni bi opel bio poslednji izbor, bez zezanja.

rekoti vec, prezo, gotovo da je svejedno kad pazaris ne bas novog polovnjaka, bitno da nadjes dobar primerak :)

Link to comment
brate, meni bi opel bio poslednji izbor, bez zezanja.
Corsa C je super autić. Samo dok nije onaj 1.0 trocilindraš u njemu. Inače se slažem, što bolji i mlađi primerak, sa potvrđenom servisnom istorijom. Edited by zorglub
Link to comment

Ja obožavam svoju Fiestu 1.25 (2002 god.), ali to mi je prvi auto pa ne znam koliko je meni verovati...imao sam para i za Korsu, tj. i bila mi prvi pik, ali posle dosta pogledanih sam se ipak odlučio za Fiestu jer je bila osetno jeftinija a čuo sam najlepše stvari o njoj (posebno za taj 1.25 motor), plus mi je enterijer Korse C oduvek bio odvratan. I nisam ni malo zažalio do sad, dakucnemudrvo. :)Sad kažem ti, veoma sam ograničenog iskustva, (prvi lično moj auto, a nisam vozio više od 10-ak različitih do sad verovatno), ali sam se realno gledao zaljubio u Forda :wub: , odlična upravljivost, lagan za vožnju, motor od 75 konja popilično agilan, pravi gradski zvrk™ što se kaže. Kad porastem planiram samo da se apgrejdujem na nekog Fokusa II, a sektu gotovo sigurno ne menjam. (i ako se to kosi sa mojim životnim ambicijama da posedujem 1 Multiplu :()

Link to comment
Nego, ajde iskreno, je l ti ovaj golf ( :isuse: ) prvi auto koji si uzeo pre par meseci, odmah nakon sto si polozio voznju?
Iskreno, vožnju sam položio pre 11 godina.Potpuno mi je neverovatno da se ovde okupilo 90% fanova Forda sa ovih prostora, ovo je valjda jedini forum gde se ljudima preporučuju Fordovi za kupovinu maltene na neviđeno...Skroz nadrealno.
Link to comment

Divim se ljudima sposobnim da uključe racionalnost u kupovinu kola. Ja teoretski znam kako bih, ali me uvek srce vodi, tako da trenutno planiram rabljenu alfu. A možda Saaba. Razgledanje mi ništa ne znači, obično me pare svrbe u džepu i odlučim se dok ne vidim kola. Sećam se kupovine svog prvog golfa - prvo sam platio, pa saznao da je dve god stariji nego što sam mislio (kupovao od prijatelja :) ), a kad sam reda radi, otvorio haubu - ispao je far. Ipak, bio sam, posle keca, oduševljen, iako je konstantno vukao desetak kvarova, i od onda nikad vagen (izvini Filipe).Ono, što neko reče, kod polovnih auta nema pravila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...