Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

8 hours ago, Zaboravan said:

KIA Sportage 2018-2019 1600ccm, bezin. Cene od 16000-18000

Sve su ispod 50.000km

Vredi da gledam? 

meni je sportage bio jedna od opcija kada sam uzimao auto. taj koji sam gledao je bio mislim ‘20(eventualno ‘19)

i bio mi je veliko razočaranje posle ulaska i davanja kontakta. mnogo je odudarao od spoljašnje linije, koja mi je bila ubedljivo najlepša pa sam ga izbacio sa liste posle tog gledanja

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

meni je sportage bio jedna od opcija kada sam uzimao auto. taj koji sam gledao je bio mislim ‘20(eventualno ‘19)

i bio mi je veliko razočaranje posle ulaska i davanja kontakta. mnogo je odudarao od spoljašnje linije, koja mi je bila ubedljivo najlepša pa sam ga izbacio sa liste posle tog gledanja

 

uz to bi dodao da je ovih 132 benzinskih ks dosta kilavo za tako težak auto ali ionako mislim da je to pre pravljeno za prevoz od stana u novogradnji do shopping malla nego za neku jaču eksploataciju. to se posebno vidi kada sedneš iz nekog turbo dizela, ovo je bukvalno pandan 90ks takvog motora.

 

kod azijskih brendova je bukvalno manje više sve poznato pre nego što sedneš, korejanci su ipak za ozbiljnu klasu ispod japanaca i ozbiljan su kompromis.

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

meni je sportage bio jedna od opcija kada sam uzimao auto. taj koji sam gledao je bio mislim ‘20(eventualno ‘19)

i bio mi je veliko razočaranje posle ulaska i davanja kontakta. mnogo je odudarao od spoljašnje linije, koja mi je bila ubedljivo najlepša pa sam ga izbacio sa liste posle tog gledanja

Treba mi nešto s većim klirensom™ i pristojim gepekom. Kako prelazim godišnje do 10.000 km, benzin, van puta se svodi na loše seoske puteve 1 il 0,5 nedeljno. 

Hvala. 

Link to comment

nisam sugerisao na odabir tipa vozila i sam vozim crosovera, već na utisak koji je na mene ostavio sportage

 

sad ih svi imaju u ponudi pa izbor ume da bude zamoran

 

položaj vozača i preglednost su mu svakako veliki plus, kao i klirenstm

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nisam sugerisao na odabir tipa vozila i sam vozim crosovera, već na utisak koji je na mene ostavio sportage

 

sad ih svi imaju u ponudi pa izbor ume da bude zamoran

 

položaj vozača i preglednost su mu svakako veliki plus, kao i klirenstm

Ne da je naporan nego... Taman misliš kao nešto to-je-to, pa pročitaš, loš motor, turbo mu ovakav, menjač onakav. :sad:

Link to comment
54 minutes ago, jezovuk said:

A Rumunj? Duster/Jogger? Nov za te pare.

Mislim da je prvi duster sa toliko ks blizu 22.000.

Nemam problem da vozim ni Daciu ni Xiaomi ali za te pare... 

Link to comment

Slabo sta ima pristojan gepek u toj klasi.Kome treba prostor ,Skoda Octavia karavan 4x4 resava te probleme.Ili Passat mada su oni malo poskupi u4x4 izvedbi.

Ja doterujem uskoro X trail pa ako ko od forumskih mogula zeli dobar auto sa malom kilometrazom i full opremom…

  • +1 3
Link to comment

Ja sam gledao Qashqai-jevu klasu kad sam kupovao automobil pre 2 godine, i veličina gepeka mi je bila jedan od presudnih faktora za izbor. Tu veličinu su ispunjavali Peugeot 3008, Skoda Karoq, Mazda CX5 i Korajanci koliko se sećam, a Nissan, Renault i Jeep Compass nisu (ovaj poslednji posebno, ni većeg auta ni manjeg gepeka).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...