Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Fau Ve, Škoda i Seat, ako je DSG, nema greške. Ford od recimo 2016/7-e (moje iskustvo) isto extra, vozio i Fiestu i Focusa, zaboravio kako zovu transmisiju. Ipak računaj da je ovo što sam imao prilike da ćeram automobili do pređenih 100kkm max, da li imaju problema u dužoj eksploataciji, stvarno ne znam.

Za nove Opele i Renoe kolege kažu da su se isto znatno popravili, stari Opelov easytronic (zvali smo ga cheesytronic) i Renoov kako god su bili užasni.

  • +1 2
Link to comment

pošto pominješ suzuki, japanski imaju uglavnom CVT koji tehnički nema nekoliko nego neograničen broj brzina. neki ljudi ne vole taj osećaj ili ga ne vole dok se ne naviknu. u smislu trajnosti dobar kao svaki drugi.

  • +1 1
Link to comment

Mislio sam da ne pisem vise posle nove uredjivacke politike na sportu, ali izgleda da mi je prodaja auta vaznija od ponosa i dostojanstva.

 

Vreme je da se oprostim od moje drumske krstarice. Korola 2018, 1.6 benzin, sto bi se reklo nov,nov,nov, auto ko casa, prvi vlasnik, kraca desna noga... 

 

Ako nekog zanima iil znate nekog koga zanima, bacite pm

  • +1 4
Link to comment

Imam priliku duvezem 2016 Golf 1,4 Highline sa 150 konja.Potencijalne musterije se izjasnile negativno,svi bi hteli 122 konja model.17 felne .Da li bi to neko vozio ,cisto anketa?

Link to comment
10 hours ago, ZokiAsov said:

Mislio sam da ne pisem vise posle nove uredjivacke politike na sportu, ali izgleda da mi je prodaja auta vaznija od ponosa i dostojanstva.

 

Vreme je da se oprostim od moje drumske krstarice. Korola 2018, 1.6 benzin, sto bi se reklo nov,nov,nov, auto ko casa, prvi vlasnik, kraca desna noga... 

 

Ako nekog zanima iil znate nekog koga zanima, bacite pm

jel se uzima evoque, sport ili velar?

 

:fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Eleniko said:

pošto pominješ suzuki, japanski imaju uglavnom CVT koji tehnički nema nekoliko nego neograničen broj brzina. neki ljudi ne vole taj osećaj ili ga ne vole dok se ne naviknu. u smislu trajnosti dobar kao svaki drugi.


Nissan CVT menjači imaju užasnu reputaciju godinama u nazad. Imaju običaj da crkavaju na vrlo malim miljažama, a za popravku treba dati otprilike koliko vredi auto. 
 

Inace, u pitanju je menjač kompanije Jatco, koja je u vlasništu Nissana i osim u njihova vozila se ugrađuje i u neke Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Renault, Jeep modele.  Radi se i tome što su, osim diskutabilnog  kvaliteta, vrlo osetljivi na (ne)održavanje. Tako da ako prethodni vlasnik nije menjao ulje u menjaču u predviđenom intervalu imaš tempiranu bombu. 
 

U svakom slučaju Suzuki sa CVT menjačem - u širokom luku. 

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, askeladden said:

Imam priliku duvezem 2016 Golf 1,4 Highline sa 150 konja.Potencijalne musterije se izjasnile negativno,svi bi hteli 122 konja model.17 felne .Da li bi to neko vozio ,cisto anketa?

 

Mi smo prodali belu sedmicu 1.4 tsi 125ks isto 2016. godiste juce za 8000e + Golfa peticu 1.4 tsi 2006. godiste koji ima limarijskih ulaganja ali vredi 3 i kusur svakako, znaci oko 11 hiljada. Uzela zena od 45-50 godina za sebe i cerku studentkinju, dakle ima ko bi vozio. Isto ti vazi i za 150 konja, covek koji je neki dan kupio sivu Astru K 1.4 turbo od 150 konja ima 65 godina i u penziji je, prodaje se to sve bez problema. 

 

Ono sto nama stoji dugo (2-3 meseca) su Astra J GTC ali ocekivano, troje vrata, sportski model sa 180ks i felnama 20",  i Captur 1.2 turbo 120ks automatik, za mene neocekivano jer je bilo ogromno interesovanje i odlican je auto. 

Link to comment

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21967067/renault-captur-12-tce?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

 

Prijavljeno bilo da se cuje lanac pri hladnom startu, uradjeno sve sto treba, sad je tip top stanje. Prodali smo pre godinu dana 2016. godiste sivi sa crnim krovom za 11 700e, i to bio 0.9tce motor i manuelni menjac, znaci treba da vredi manje od ovog. Valjda boja pravi problem mada se najavio neki covek sa cerkom za vikend, plasi ga samo muljanje s kilometrazom ali sam mu sve objasnio tako da mislim da ce se i to prodati.

 

Astru GTC cu mozda ja registrovati kad prodam ova dva jeftinija iz zamene sto sad vozim, Astru H i Golfa 5. 

IMG-7f16e38c799de72e0de8cf9b62f43b30-V.jpg

IMG-e804655bae39ccd9e1d6cb1c5cb9f0c7-V.jpg

Edited by Zli Gli
  • Hvala 1
Link to comment

aj kad već oglašavamo, da oglasim i ja 

 

Mazda 3  

paket Revolution

2.0l benzinac, 165KS

prešla 86000, kupljena nova u Srbiji u decembru 2016. i održavana u ovlašćenom servisu (postoji elektronski zapis)

Sould Red boja

Bose ozvučenje

komplet zimskih i letnjih guma sa alu felnama (letnje su šire, 18 inča; prošle godine uzeli nove Hankook Ventus S1 EVO, prešle samo par hiljada km)

 

 

zainteresovani - PM

 

Edited by decak Kejt
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...