Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

6 hours ago, bags said:

Kod karavana je problem sto im je gepek nizak i vrlo cesto lose da kazem isecen (kod Volva posebno). Ako ti treba recimo namestaj da ubacis mozes zaboraviti.

 

To nije bio slucaj kod 240 ;)

 

Ovde je (bio) omiljen kod raznih preduzimaca i handyman-ova, posto je moglo puno toga da se natrpa.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Posto nam se ovaj Captur vuce i pored silnog interesovanja i na 11 hiljada, sto je valjda ljudima bilo preskupo, resili smo da ga prodamo makar i za 10 samo da se obrnu pare i da uzimamo dalje. Ako nekoga zanima, kacio sam vec slike, 1.2 turbo, automatik, 97 hiljada pravih kilometara, sve pregledano i svasta uradjeno na autu sem servisa tj. zamene ulja u menjacu, to je receno da nema potrebe jos. Znaci auto spreman za put do Meseca. 

 

I stize Astra K 1.4 turbo 2018. godiste sa 120 hiljada km kao nova, kao i Mazda 3 2.0 benzin atmosferac 165ks, 2017. godiste, 150 hiljada km. Oba manuelni menjaci. 

IMG-20230829-WA0024.jpg

IMG-20230829-WA0023.jpg

  • +1 3
Link to comment

Samo da prijavim da je trziste polovnih u Austriji bas onako zakocilo. Prvo sam mislio da je do mene i mog auta ali onda sam malo popricao sa jos nekoliko prijatelja koji prodaju i sa par trgovaca polovnim. Uglavnom niko ne zove.

 

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Pa jel se setio neko da spusti cene malo koje su sulude u poslednje vreme.

 

Ovde je skocilo ludo kad je bila nestasica cipova za nove i nisu cene polovnih pale od tada...

Link to comment

Meni je uradio procenu OAMTC (austrijski AMS) i ja sam na to jos spustio 2k. Nakon 1500 pregleda niko me nije kontaktirao. Slicno je  i kod ovih prijatelja (kolega prodaje glc 300 pregleda i bas nista). E sad naravno i period posle godisnjih nije nikako sjajan za prodaju ali da se bas niko ne javlja ni da se cenka. Hehe...

Link to comment
On 29. 8. 2023. at 20:03, Zli Gli said:

Posto nam se ovaj Captur vuce i pored silnog interesovanja i na 11 hiljada, sto je valjda ljudima bilo preskupo, resili smo da ga prodamo makar i za 10 samo da se obrnu pare i da uzimamo dalje. Ako nekoga zanima, kacio sam vec slike, 1.2 turbo, automatik, 97 hiljada pravih kilometara, sve pregledano i svasta uradjeno na autu sem servisa tj. zamene ulja u menjacu, to je receno da nema potrebe jos. Znaci auto spreman za put do Meseca. 

 

I stize Astra K 1.4 turbo 2018. godiste sa 120 hiljada km kao nova, kao i Mazda 3 2.0 benzin atmosferac 165ks, 2017. godiste, 150 hiljada km. Oba manuelni menjaci. 

IMG-20230829-WA0024.jpg

IMG-20230829-WA0023.jpg

Nova auta :fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Da prijavim na prodaju Golf 7 ,1,2 tsi sa 105 hk i Highline opremom.2015 godiste presao 120k.Za forumase solidan popus ko je zainteresovan.Auto ima zimski i letnji komplet na alu felnama,uvoz iz Norveske.Ima i fabricki ugradjeno Webasto tako da zimi nema struganja leda.

Link to comment
On 29.8.2023. at 20:03, Zli Gli said:

Posto nam se ovaj Captur vuce i pored silnog interesovanja i na 11 hiljada, sto je valjda ljudima bilo preskupo, resili smo da ga prodamo makar i za 10 samo da se obrnu pare i da uzimamo dalje. Ako nekoga zanima, kacio sam vec slike, 1.2 turbo, automatik, 97 hiljada pravih kilometara, sve pregledano i svasta uradjeno na autu sem servisa tj. zamene ulja u menjacu, to je receno da nema potrebe jos. Znaci auto spreman za put do Meseca. 

 

I stize Astra K 1.4 turbo 2018. godiste sa 120 hiljada km kao nova, kao i Mazda 3 2.0 benzin atmosferac 165ks, 2017. godiste, 150 hiljada km. Oba manuelni menjaci. 

IMG-20230829-WA0024.jpg

IMG-20230829-WA0023.jpg

Mazdu bih pre uzeo ako bih nešto uopšte uzimao, mada ne nameravam u bližoj budućnosti. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...