Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Jel ovde samo ja posmatram auto kao obično prevozno sredstvo od tačke A do tačke B?:huh:

 

Ono: eppur si muove fazon, a ne kao penis extensor?

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
24 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel ovde samo ja posmatram auto kao obično prevozno sredstvo od tačke A do tačke B?:huh:

 

Ono: eppur si muove fazon, a ne kao penis extensor?

Nisi sam, i ja sam iz tog fazona. Jedno vreme mi je jedna od tri bicikle vredela više od automobila. Ali razumem skroz i ljude kojima automobil predstavlja zadovoljstvo pošto imam i ja takve tripove za satove i bicikle. Ono što mi je nerazumljivo i jadno je automobil kao statusni simbol i pridavanje važnosti tome ko koji automobil vozi. 

 

Naravno, vozim lubeničara :lolol:

Doooobro auto za malji deca sa puno  putovanja auto putem i nošenja pola domaćinstva sa sobom. Sledeći će da bude neki sličan, ali više neće morati da bude lubeničarska varijanta. 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Nisi sam, i ja sam iz tog fazona. Jedno vreme mi je jedna od tri bicikle vredela više od automobila. Ali razumem skroz i ljude kojima automobil predstavlja zadovoljstvo pošto imam i ja takve tripove za satove i bicikle. Ono što mi je nerazumljivo i jadno je automobil kao statusni simbol i pridavanje važnosti tome ko koji automobil vozi. 

 

Naravno, vozim lubeničara :lolol:

Doooobro auto za malji deca sa puno  putovanja auto putem i nošenja pola domaćinstva sa sobom. Sledeći će da bude neki sličan, ali više neće morati da bude lubeničarska varijanta. 

Jes, al kad skontas da u manji ne staju svi satovi i bicikli predomislices se.

 

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

A lubenićar je karavan?

Kapiram da je to neki pežorativni nadimak :D

Mislim da se odnosi na određeni model pasata. Karavan naravno. Moj je b8 karavan možda i nije the lubeničar, ali je svakako lubeničar. 

 

image.png.230aff4dc48425fb7838fb1bd2a113e8.png

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
57 minutes ago, Filozof manijak said:

A lubenićar je karavan?

pasat b5 je lubeničar


srbin poslovično štuje nemački narodski auto inžinjering s toga je pasat b5 naročito popularan kod raznih pijačnih nakupaca, a mogućnost da povuče boga oca dodelila mu je titulu najomiljenijeg kod prodavaca lubenica, dinja i ostalog kabastog pijačarskog asortimana


da milan srdoč ima sina naslednika u filmu 6. brzina taj bi vozio b5 milion %


 

 

ne postoji odvratniji dizajin nego što su kod karavan linija, pa sve da ga je potpisao i pininfarina lično

:fantom:

 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pasat b5 je lubeničar


srbin poslovično štuje nemački narodski auto inžinjering s toga je pasat b5 naročito popularan kod raznih pijačnih nakupaca, a mogućnost da povuče boga oca dodelila mu je titulu najomiljenijeg kod prodavaca lubenica, dinja i ostalog kabastog pijačarskog asortimana


da milan srdoč ima sina naslednika u filmu 6. brzina taj bi vozio b5 milion %


 

 

ne postoji odvratniji dizajin nego što su kod karavan linija, pa sve da ga je potpisao i pininfarina lično

:fantom:

 

B2 je lubeničar

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

B2 je lubeničar

svi su lubeničari, tad kad je b2 bio aktuelan lade karavan su bile dominantne

Link to comment
Just now, Lancia said:

@radisa sledeci nek ti bude ovaj gore e-tron, boju vec imas :D

Nema šanse da ikad kupim Nemca... :)

 

I ko zna kad će biti sledeći, ovaj je zakucan bar 7-8 godina, ko zna šta će biti tad...

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Audi A6 je sigurno medju 3 najlepsa auta, vrhunski dizajn, zver. I ovaj elektricni je da se smrznes.

 

1366_2000.jpeg  

 

 

msm stvarno

:covid19:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...