Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

Sta mislite, koliko vredi i jel uopste prodajan ovaj Mini Countryman?

 

2015. godiste, 1.6 benzin 122ks, ne znam ciji je to motor ali mislim da nije onaj losi BMW-ov VTi jer taj valjda ima 120ks. I kilometraza 189 hiljada, nije malo ali polovan auto jbg, tip top stanje, maksimalno odrzavan.

 

Kumse, ti si strucnjak za ta gej hipsterska kola, daj neku procenu

 

IMG-20230729-WA0004.jpg

IMG-20230729-WA0005.jpg

IMG-20230729-WA0003.jpg

  • Haha 3
Link to comment

Moj komšija to vozi, dosta je zadovoljan, pride ima i dvoje male dece, ne znam kako se potrpaju svi zajedno. Mislim ok, bas su male klinje, ali za 4-5 godina nema boga da stanu.

 

Ja ga ne bih uzeo u zivotu, premali i preskup.

Link to comment

vidim da ih ima od 10-13k€, al ni jedan sa tim motorom, ima jedan benzinac al 190ks

 

ovi oglasi koji imaju dosta pratilaca su svi all4, ovaj tvoj nema što ga jebe. al nema taj slabiji motor koji se pokazao kao nedobar

 

sve je prodajno

 


 

@goofs taman da deca ojačaju za gsp

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, goofs said:

bas su male klinje

Mala deca zauzimaju boga u autu, što sa svojim glomaznim auto-sedištima što sa gomilom krša koji moraš da im voziš u gepeku. npr kolica, trotinet, itd. 

 

Užasna kola, prezirem MiniMoris hajp. Pogle mu ovo oko menjača, ko traktor. 

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Mala deca zauzimaju boga u autu, što sa svojim glomaznim auto-sedištima što sa gomilom krša koji moraš da im voziš u gepeku. npr kolica, trotinet, itd. 

 

Užasna kola, prezirem MiniMoris hajp. Pogle mu ovo oko menjača, ko traktor. 

 

Da, da. Mislim, ovi su prevazisli kolica, a čini mi se i dečja sedišta, ali su i dalje dovoljno sitni, tako da im je odeca sitna, sve se verovatno spakuje u malu torbu. Cenim da komša ima sada prozor od par sezona kada može ovako, onda će da menja.

Link to comment

mnogo ste vi besni, vas su očevi vozili u fići na more, sada vam ni ovaj mini džip nije dovoljan za četvoročlanu porodicu :happy:

  • +1 6
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Djuro said:

prodajan je, kupice neki gazda svojoj cici.

 

@Valkyrie jesi li vozila mini?

Ne, ali ja nisam cica.

4 minutes ago, gone fishing said:

mnogo ste vi besni, vas su očevi vozili u fići na more, sada vam ni ovaj mini džip nije dovoljan za četvoročlanu porodicu :happy:

Za početak nisu bila obavezna autosedišta pa se oko nas i ispod nas ređalo a da se na boga nije mislilo. Niko nije hteo da nam nosi biciklove and shit, pelene smo poskidali sa osam meseci svi, od mode su bila dva šorca i jedne papuče. Kozmetika? :covid19: 

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

to mi je najjači argument “kad krenemo na more ne može da stane a380 u gepek”

 

pri tom ne pričamo o smartu ili fiat 500

:covid19:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ne znam koliki je gepek na mmcm, taj detalj je Goofs uveo u priču. Svakako da osobi koja živi sama nije presudna njegova zapremina, to se slažem. Ja sam navikla da kad god/gde god da krenem mogu samo da trpam i da ne izvodim inženjering "kako poređati da sve stane". 

 

Uostalom, svakom svoje. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

@Valkyrie probaj. vredi. (mozda ne sa ovim motorom doduse :laugh:)

 

Ista stvar je kad ljudi pocnu da pricaju (srpski: seru) o Alfa Giulia. Sedi brate, isprobaj, pa onda seri. Neke stvari su neobjasnjive i neopisive. :love


I ne mogu se gledati iz perspektive decijih sedista, kolica i trotineta. Za to sluze fordovi, skode i dacie.

 

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...