Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

4 hours ago, napadaj said:

Joj imam mentalnu blokadu kad je njemačko auto u pitanju, iako je Arteon prelep.

Ja sam zbog Arteona shvatila da čak i Folksvagen ume da napravi lepo auto kad hoće. Izvinjavam se fanovima, pričam o izgledu, ne kvalitetu. 

  • +1 1
Link to comment

passat CC je isto prelep. zapravo, arteon je naslednik CCa. a cini mi se da je CC delo istog onog sto je dizajnirao alfu 156 i 159, sto je kratko bio u VW, Valter de Silva, valjda.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Nije mi bio wow efekat kad sam ga prvi put vidio, niti me je to popustilo. 

Najviše mi je zasmetala rešetka. U nekom tripu, rek'o bi da se na knap može uporediti sa maskom nove BMW dvojke.

CC je i meni bio značajniji pojavom.

Link to comment

šta ga znam

meni je izbor fauvea uvek pobeda praktičnosti, a a kad je već pobedila praktičnost ništa me ne može ubediti da ne uzmem super-bea pre nego pasata/arteona

 

e

jebe ga samo snsovost

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Jbt, pre neki dan se provlačim kroz neki tesnac tamo oko grčkog centra i samo lik u Superbu mrtav ladan stade na kraj tog prolaza i izlazi iz kola. Vidim vadi neku decu, rekoh ok, samo istovara klince, sad će on da se skloni. Jok, on zaključa kola i ode u pm a Škoda ostade da glumi zapušač na tom prolazu. Nisam verovala šta vidim, srećom sam mogla da se vratim u rikverc i da idem okolo, a mislim se u sebi kakva je to SNS bagra, stvarno svi povezujemo to auto s njima. Šteta, ogadiše nam vrh vozilo. I DB lik koji je mene udario pre par godina je bio u Oktaviji, sistem šljaka ko leptir. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ja sam zbog Arteona shvatila da čak i Folksvagen ume da napravi lepo auto kad hoće. Izvinjavam se fanovima, pričam o izgledu, ne kvalitetu. 

Sledeca godina mu zadnja, svi moraju da voze SUV-ove.

  • Tužno 1
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

šta ga znam

meni je izbor fauvea uvek pobeda praktičnosti, a a kad je već pobedila praktičnost ništa me ne može ubediti da ne uzmem super-bea pre nego pasata/arteona

 

e

jebe ga samo snsovost

 

 

Superb je do jaja, pričao sam nedavno ovde da mi se više sviđa da budem vožen nego naš drugi službeni auto koji je BMW 5.

 

Al' ne bih ga uzeo za sebe, prevelik mi trenutno.

Link to comment
On 14. 7. 2023. at 11:05, Valkyrie said:

Ja sam zbog Arteona shvatila da čak i Folksvagen ume da napravi lepo auto kad hoće. Izvinjavam se fanovima, pričam o izgledu, ne kvalitetu. 

Evo culi su te  :rolleyes:

 

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Htela sam da ti sad napišem kako su me juče opkolila dva, napred beli a pozadi crni ali mi je zazvučalo za onaj dole seks topik :lolol:

 

Baš lep auto, zna ministarstvo šta valja :rolleyes:

  • Haha 3
Link to comment
47 minutes ago, Ras said:

Arteon kao službeno vozilo!!!!

 

Sve, ali baš sve može.

Najjače je što će odabrani ići njima u štetu, bez vozača. Glupo da se pred sponzorušama ne prikažu kao pravi vlasnici Artija. 

Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Najjače je što će odabrani ići njima u štetu, bez vozača. Glupo da se pred sponzorušama ne prikažu kao pravi vlasnici Artija. 

Moj pasenog je za svoju firmu u Bgd-u kupio Alfu, kao sluzbeni auto IT-ovcima - klinci nisu bili zadovoljni, kazu u stetu se ide samo sa nemackim trilingom, zenske ne priznaju ostala kola.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...