Jump to content
IGNORED

Polovnjaci


nesha taxista

Recommended Posts

9 minutes ago, djeneralche said:

Ta Mazda mi je zelja odavno. Kupuj ne razmisljaj. Mada jeste jaka cena, nove Suzuki Vitare su sa automatskim menjacem i 4x4, 140KS pre godinu dana bile ta cena. 

Suzuki se dosta ofucao sa unutrasnjim dizajnom, bas jeftino izgleda i na oko i na dodir. Maltene stara Vitara od pre deset godina bolje izgleda i dan danas. Ne verujem da ce oni jos dugo da opstanu u Evropi, ionako su se specijalizovali za Indiju i okolinu. 

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, Lancia said:

Ako mozes da se ispruzis za toliko para, uzimaj :) nov, bre.

 

Ja nasao za Kumsa i mene

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21965993/mini-countryman-john-cooper-works?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

 

dosta je i ovo jeftino, s obzirom kakav motor je u pitanju. Ovde kolje samo skupo odrzavanje.

video sam jednog kantrimena bas lepog, za slicne novce

 

moci cu 🫠

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Suzuki se dosta ofucao sa unutrasnjim dizajnom, bas jeftino izgleda i na oko i na dodir. Maltene stara Vitara od pre deset godina bolje izgleda i dan danas. Ne verujem da ce oni jos dugo da opstanu u Evropi, ionako su se specijalizovali za Indiju i okolinu. 

potpis na sve.

 

cale mi se na glavu popeo sa vitarama. odem na sajam sednem u novu i sve ovo sto lancia kaze. 

Link to comment
1 minute ago, extragluv said:

video sam jednog kantrimena bas lepog, za slicne novce

 

moci cu 🫠

Cepaj onda :) a za Minija kad sam video koje pogodnosti imaju u Juznoafrickoj Republici, tacno niko da im kupi vise auto u Evropi. Pljackasi. A da je Countryman puslica, puslica je. 

Link to comment
40 minutes ago, Lancia said:

Ako mozes da se ispruzis za toliko para, uzimaj :) nov, bre.

 

Ja nasao za Kumsa i mene

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/21965993/mini-countryman-john-cooper-works?attp=p1_pv0_pc1_pl1_plv0

 

dosta je i ovo jeftino, s obzirom kakav motor je u pitanju. Ovde kolje samo skupo odrzavanje.

ovo prošlo nije pored jcw-a

da jeste bio bi 30+

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ovo prošlo nije pored jcw-a

da jeste bio bi 30+

U pravu si, to je S, verovatno je neka oprema od JCW. A i felne nisu odgovarajuce. Ali pazi, 20k za S verziju, preso malo, nije uopste losa cena.

Link to comment

ovaj hibrid me isto muči. doduše nisam odavno gledao minije pa ne znam kakavi su

 

vidim ima trožilni kabl za punjenje i rezervoar

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ovaj hibrid me isto muči. doduše nisam odavno gledao minije pa ne znam kakavi su

 

vidim ima trožilni kabl za punjenje i rezervoar

Ja da imam kintu, ja bih ga uzeo, to je zadnji normalan Mini Countryman, uvek ces moci da izvuces dobru lovu za njega. Sledeci model je valjda elektricni. Cvrc.

  • Wub 1
Link to comment

startuje me neki čovek na parkingu pre neki dan, kao sviđa mi se kadjar on ga gleda, ja ga pustim da uđe da vidi iz prve ruke

 

i kreten ga ne pitah da pravimo dogovor

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

startuje me neki čovek na parkingu pre neki dan, kao sviđa mi se kadjar on ga gleda, ja ga pustim da uđe da vidi iz prve ruke

 

i kreten ga ne pitah da pravimo dogovor

Svrbi ti Seljo :rolleyes:?¿

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

Svrbi ti Seljo :rolleyes:?¿

mora još da se gvinta za seljutm

 

sad ih gledam, ti hibridi(sem ovog tvog) su mahom duplo skuplji, doduše mlađi godinu dana

:blink:

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mora još da se gvinta za seljutm

 

sad ih gledam, ti hibridi(sem ovog tvog) su mahom duplo skuplji, doduše mlađi godinu dana

:blink:

Preskupa rabota. To bez garaze ne ide. Ali ako dobijem na euro milion, dobijes jednog, samo ti posaljem poruku, boja?¿ :D

  • Wub 1
Link to comment

Mesecima gledam automobile. Xceed, CX-30 i 3008 su glavni favoriti za kupovinu.

 

Dok ne prođu proklete Giulia ili Stelvio ulicom i onda mi otpadne vilica jer balavim na ta dva auta već godinama. :lolol:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...